Zpět na Doplňky stravy & vitaminy

Tablety na hubnutí

Ahoj, chtěla bych si koupit tablety na hubnutí, nemám s tím žádné zkušenosti, proto bych se ráda zeptala, jestli z vás někdo nějaké tablety používal a jaký byl výsledek? Děkuji.

Leona | 12.4.2011 12:10 | ip: 213.220.203.24

Ahojky,
já zhubla jedině díky doplňkům stravy.Jinak bych to ani nedokázala ;-)
Kila šla dolů takovou rychlostí,tak to všem doporučuju.Chcete-li odkaz na dobrou poradkyni ohledně doplňků stravy,tak pošlu.Můj email masivhobby@seznam.cz

Všem kdo chtějí zhubnout držím palce :-)

Helena | 10.8.2011 16:24 | ip: 88.101.87.126

já taky spoléhala na doplňky stravy, dokonce jsem si koupila i čaj od HerbaLifu, ale nic. Jako posl. pokus jsem investovala do CLA trio aktive s chromem a zeleným čajem. Dobírám to velké balení (třetí měsíc) a cítím se skvěle, protože zapnu staré kalhoty, do kterých mi před užíváním chybělo zhubnout o skoro tři velikosti.

Judita | 15.1.2013 9:55 | ip: 90.182.179.74

Ahoj, ja zhubla 8kg bez jojo efektu na prirodnich tabletach ze zelene kavy.. Navic mi dodaly energii a mela jsem pozitivni naladu .. mrkni na to

Meggi00 | 18.5.2013 4:42 | ip: 108.45.41.240

Prášky na hubnutí – Má objednávka přišla přesně v uvedenou dobu a pilulky fungují skvěle.

maria333 | 2.8.2013 8:38 | ip: 178.129.227.137

Kamarádce se hodně osvědčil Obethin. Zhubla a přitom netrpěla hlady, což si strašně vychvalovala. Mám v plánu jej taky vyzkoušet, protože jsem přes zimu pěkně nakynula a kámojda vypadá úžasně, co začala hubnout. ;)

Mandragora | 6.2.2014 0:24 | ip: 194.228.32.240

Jsem Ital žijící zde. . Sam jsem si vzal nějaký čas ekstakt zelené kávy, ale ne moc mi pomohl bohužel. Nicméně, zdravá strava a pravidelné cvičení může pomoci.

Cornelia Meli | 23.7.2014 13:44 | ip: 62.87.248.29

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.