Zpět na Estetická dermatologie

Odstranění mimických vrásek

Mohl byste mi někdo poradit jaký zákrok je potřeba na odtranění mimických vrásek? A pokud jste na něm někdo byl, tak kde? Děkuju

Markéta1 | 19.3.2016 16:06 | ip: 199.87.154.251

to by mě taky zajímalo už nějaký čas uvažuju nad tím že bych s tím něco udělala a krémy nezabírají..kdyby to nebylo nic drastickýho taky bych do toho šla…

Běta | 22.3.2016 23:06 | ip: 178.17.174.99

Nechávala jsem si vyplnit vrásky na klinice Laser esthetic. Koukněte kdyžtak na jejich stránky kde jsou vypsané všechny zákroky, které dělají. Je tam příjemné prostředí a všichni byli velmi starostliví.

Máša | 23.3.2016 21:57 | ip: 162.247.72.201

Paráda, děkuju za odpověď, hned zítra se objednám na konzultaci, vyhledala jsem si tu kliniku a jsou na ní velmi dobré recenze takže se mi to zatím zamlouvá.

Markéta1 | 29.3.2016 23:30 | ip: 94.23.247.42

Ahoj, já jsem to už taky musela řešit, už se mi přestaly líbit vrásky kolem očí a na čele. Zvlášť, když jsem se nalíčila a dala jsem si make up, tak za chvíli už jsem ho měla jen v těch vráskách a to tedy opravdu nevypadalo dobře. Ptala jsem se různě kamarádek, kde na tom byly. A nakonec jsem zašla do pražské Yes Visage kliniky. A musím říct, že jsem moc spokojená. Sice to chvíli trvá, než ten botox začne fungovat, asi zhruba tři dny, ale vrásky zmizely. Nikdo nic nepoznal, jen se mi všichni ptají jestli mám po dovolené, že vypadám nějak líp…:-)

Zusu1 | 19.4.2016 12:32 | ip: 90.183.6.146

Ahoj pro odstranění vrásek sem zkoušela různé masky, které nezabíraj, ale zlato vůbec. Jedinou možností bylo zajít k dermatoložce. Kamoška mi poradila derm.salius.cz/od­straneni-vrasek jestli jsi z Prahy určitě se objednej tady. Pokud si nejseš jistá dej mail a já ti pošlu fotky před a po. Maky

Maky6611 (markyv61@email.cz) | 13.3.2018 21:44 | ip: 193.165.97.4

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.