Zpět na Produkty, které miluji

One Love Organics

Znáte tuto kosmetiku? Pro mě je to nová značka, narazila jsem na ni při čtení jednoho blogu tam ji vychválili. První co bych chtěla zkusit je čistící pěna, měla by být vhodná i na citlivou pleť. Nepatří k nejlevnějším, tak proto se ptám.

barule | 8.3.2015 11:50 | ip: 212.80.76.63

Nic mi to neříká, takže neporadím. A na heurece nemá žádná hodnocení? Nebo na tom blogu?

eliskaC | 12.3.2015 8:19 | ip: 188.138.9.49

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.