Kadeřník Tomáš Arsov a jeho vlastní značka kosmetiky

Kategorie: Účesy a vlasy

Mojekrasa

Majitel pražského kadeřnictví Tomáš Arsov se během uzavření jeho salonu v rámci opatření proti pandemii pustil do výroby vlastní vlasové kosmetiky a vývoje nových produktů. Svůj e-shop řídí z e své malé laboratoře a skladu. Má spoustu zkušeností z praxe a typy vlasů dobře zná, proto jeho vlasová kosmetika opravdu stojí za to.

Kadeřnický salon Tomas Arsov Hair & Beauty Institute je uzavřený od konce prosince. Známý a často vyhledávaný kadeřník Tomáš Arsov, který původně studoval obor zdravotnictví, svůj čas využil na vylepšení vlastních produktů vlasové péče. Možná jste jej viděli v některém z televizních pořadů, anebo přímo v jeho vlastní show. Jako první český kadeřník uvedl na trh svou vlastní řadu přípravků na vlasy už před dvěma lety. V letošním roce svůj byznys výrazně rozšířil.

Vlasová péče Tomáše Arsova

Obchodním partnerem Tomáše Arsova je Luboš Arsov a nově i Michal Klohna. Původní kosmetická sada šamponů a kondicionérů se rozrostla o další 3 produkty. Nově si proto můžete zakoupit i keratinovou vodu, unikátní marulový olej na vlasy a doplněk stravy na podporu růstu vlasů s názvem Hair booster.

Lokální výroba je garancí kvality

Základem společnosti Tomáše Arsova je lokální výroba vlastní vlasové kosmetiky. V současné době díky e-shopu v průměru odbaví asi 1 000 online objednávek za měsíc. České zákazníky doplňují zájemci z Indie, Izraele i Singapuru. Malá laboratoř už díky zvyšující se poptávce nestačí, proto se obchodní partneři rozhodli pro mezinárodní expanzi vybudovat továrnu a větší sklad, kde budou mít vývoj, veškeré výrobní procesy i distribuci vlasových produktů pod neustálou kontrolou.

Kosmetická řada v drogeriích Rossmann

Aby se dostaly produkty ke klientům po celé České republice mimo dosah salonu v centru Prahy, najdete nově vlasové produkty i v síti drogerií Rossmann. V rámci šňůry Tomáše Arsova napříč republikou se s tímto populárním kadeřníkem můžete i osobně setkat tváří v tvář. V zahraničí se podobným způsobem profesionální přípravky na vlasy již prodávají, proto se český kadeřník rozhodl vzor následovat.

Už po týdnu měla síť drogerií Rossmann produkty Tomáše Arsova vyprodané.

Na co se můžete těšit

Značka nyní vyvíjí nové přípravky na blond a stříbrné vlasy s obsahem kyseliny hyaluronové. Připravovány jsou také edukativní projekty, díky kterým se zákazníci budou moci naučit profesionálním a šetrným způsobem pečovat o své vlasy. Pokud klienti nyní nemají možnost navštívit svého kadeřníka, je třeba své vlasy neustále vyživovat a vyhnout se neprofesionálním zásahům, které by mohly vlasy poškodit.

Čtěte také

Fotografie

Komentáře

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde