Nejlepší vizážisti se předvedou na Veletrhu krásy

Kategorie: Novinky a zajímavosti

Mojekrasa

Na Veletrhu krásy, který proběhne 25. – 27. února v centru Olympia Olomouc se představí nejlepší vizážisté – finalisté soutěže CZECH MAKE-UP MASTER CLASS 2011. Vítěz postoupí na Mezinárodní mistrovství v líčení v německém DÜSSELDORFU.

V rámci Veletrhu krásy, který bude probíhat od 25. 2. do 27. 2. 2011, budou moci návštěvníci nahlédnout přímo pod hbité ruce špičkových odbornic, sledovat postup dílčích fází líčení, aktuální stylové trendy v kosmetice a užít si také řadu atraktivních doprovodných akcí. Nebudou chybět vítané poradny pro změnu image a rychlokurzy líčení. „Olympia Olomouc chce touto akcí přinést svým zákazníkům inspiraci a odborné poradenství v oblasti, která s módou velmi úzce souvisí. Veletrhem krásy chceme představit a přiblížit produkty a služby kosmetických salonů a vlasových studií v regionu, a to vše pohodlně na jednom místě v pasážích centra“, uvedla marketingová manažerka Eva Staňková. Více informací o Veletrhu krásy naleznete na www.olympiaolomouc.cz.

Semifinále soutěže CZECH MAKE-UP MASTER CLASS 2011 se mohl zúčastnit každý profesionální vizážista. Podmínkou bylo zaslání zpracování semifinálového tématu „Wild Flower“ organizátorovi soutěže, kterým jsou Veletrhy Brno, a.s. Po odborném posouzení zaslaných prací vybrala odborná porota pod vedením paní Bohumily Christophové – soudní znalkyně v oboru kosmetika, těchto šest finalistů:

Veronika Běhalová Šárka Kopečková Vladislava Krajníková, DiS. Petra Sedláková Michaela Švarcová Zdeněk Zach

Uvedení finalisté předvedou svoje umění 25. února 2011 v centru Olympia Olomouc na téma „Luxusní francouzská elegance". Soutěžící se tedy mohou inspirovat strohou francouzskou elegancí, atmosférou pařížských kaváren nebo procházkami na Montmartru. Kromě samotného líčení je hodnocena i úprava účesu, šatů a celkový dojem modelky. Samostatně je hodnocen podklad, líčení očí a obočí, líčení rtů, a vystižení tématu. Modelka nesmí mít permanentní make-up, trvalou na řasách ani řasy prodloužené. Podmínkou je lepení umělých řas. Zajímají vás informace o Czech make-up master class 2011? Navštivte stránky soutěže www.cosmeticsbrno.cz.

Vítězka soutěže získá kromě mediální pozornosti a hodnotných darů od partnerů také postup na Mezinárodní mistrovství v make-upu, které se koná 18. března 2011 v rámci veletrhu Beauty international v Düsseldorfu.

Komentáře