Otevření nové pobočky asijských masáží ZENERGY Asian Temple (+soutěž o poukázku)

Kategorie: Top salony

Mojekrasa

V samotném srdci Prahy nedaleko Staroměstského náměstí můžete najít nově otevřený salon úžasných asijských a orientálních masáží i ošetření s názvem ZENERGY Asian Temple.

Nová pobočka Zenergy orientální masáže byla otevřena 22.10.2018 a najdete ji v ulici Bílkova 13 na Praze 1. Ve zcela unikátním designu a luxusním prostředí originálních antických dekorací z celé Asie si můžete užít některou ze skvělých terapií, na které nikdy nezapomenete. Vybrat si můžete tradiční královské thajské masáže, orientální bylinné a olejové masáže, japonskou masáž shiatsu, ajurvédské zdravotní ošetření z Indie a mnoho dalších jedinečných ošetření.

Mistrovské umění terapeutů

Mistrovské terapeutky a terapeuti původem z Thajska, Filipín a dalších částí Asie disponují minimálně pětiletou praxí a přišli sem z nejvybranějších SPA po celém světě. Díky nim můžete alespoň na chvíli zapomenout na shon probíhající ve městě, pracovní povinnosti a veškeré trable. Příjemné prostředí podtrhne celkovou atmosféru a dá vám možnost relaxovat u dokonalých masážních technik. Ulevíte bolestem a vaše mysl se zklidní. Harmonizace těla a duše je tak nejlepším lékem pro tělo i duši.

Letité asijské umění

Místní terapeuti načerpali mnohá moudra a úžasné metody pozvedávající ducha i fyzickou schránku. Thajské masáže vycházející z bohaté asijské kultury. Podané rukama mistrovských masérek vám umožní alespoň na malou chvíli zažít pravý ráj na Zemi. Největší předností sítí masážních salónů ZENERGY je postavení konceptu značky na široké nabídce služeb zaměřených na asijské masáže. Každý si tak může vybrat typ terapie, který mu vyhovuje. Nejde jen o thajské masáže, ale i orientální, japonské shiatsu či ajurvédské.

Zbavte se stresu i bolestí

Žijeme v hektické době plné stresujících situací. Mnoho informací, které se na nás odevšad valí, nedokážeme mnohdy ani zpracovat a vybírají si svou daň v podobě únavy a bolestí. Právě bolest má mnoho příčin. Může plynout ze stresu, stejně tak jako ze sedavého zaměstnání, jednostranně vykonávaného pohybu či z těžké fyzické práce. Masážní terapie jsou pak dokonalou cestou, jak negativní pocity týkající se těla i mysli eliminovat. Dokonale zbavují pocitů únavy, odstraňují svalové křeče, nervové napětí a stimulují krevní i lymfatický oběh. Svaly, klouby a šlachy dělají ohebnějšími.

Všechno je jednou poprvé

Pokud se na masáž chystáte poprvé, aby byl váš prožitek dokonalý, nechte vnější svět za dveřmi. Zapomeňte na všechny svoje starosti a nutné povinnosti. Čas věnujte pouze sobě, úplně vypněte a pokuste na nic nemyslet. Jen relaxujte, vychutnávejte si klid a užívejte si vybranou masáž. Dopřejte si čas a nechte si čtvrt hodiny rezervu. Přijďte dříve, ať se stihnete zklidnit. Respektujte začátky a konce procedur. Mobil odložte a vypněte zvuk. Abyste nechali účinek masáže doznít, nakonec si vychutnáte lahodný čaj. Pak dodržujte zvýšený pitný režim ať se může vaše tělo dobře detoxikovat.

Blahodárné účinky masážní terapie

Masážní terapie mají skvělý účinek. Masáž jej perfektním zážitkem a má blahodárný vliv na naše tělo. Masáže mají různou intenzitu a ke každému jedinci se přistupujeme individuálně. Svěřte terapeutům své zdravotní potíže, zranění a stav, který vyžaduje zvláštní pozornost. Pomocí aromaterapie, masážních olejů i světel svíček může být každá masáž zcela jedinečným zážitkem. Opakování masáží je pak základem jejich účinnosti. Fyzicky náročnější asijskou masáž můžete podstoupit dvakrát měsíčně, relaxační techniky si můžete dopřát pro zasloužené uvolnění i častěji.

Darujte poukaz na masáž

Ideálním dárkem na vánoce jsou dárkové poukazy, které nabízejí i ZENERGY orientální masáže. Můžete se pak vy i vámi obdarovaní v klidu objednat z pohodlí svého domova. Vybrat si pak lze thajskou klasickou či olejovou masáž, nebo ji zkombinovat s horkými bylinnými balíčky.

Můžete se také zaměřit jen na určitou část těla. Úžasná je reflexní masáž nohou, zad, ramen až po konečky prstů nebo masáž hlavy spojená s akupresurní technikou. V nabídce je i úlevná masáž pro těhotné, regenerační olejová masáž pro sportovce nebo masáž pro dva za světla svíček.

Pobočky sítě masážních center orientální masáže tvoří

Nechte se hýčkat cílenými dotyky terapeutů!

Vyhrajte pro sebe nebo své blízke poukázku na uvolňující olejovou masáž v trvání 60 minut v některém z center Zenergy orientální masáže!

Podmínky pro vstup do soutěže:

  1. Být fanouškem Salony-krasy.cz na FB
  2. Být fanouškem Zenergy orientální masáže na FB
  3. Vložit správnou odpověď pod příspěvek se soutěží o poukázku na masáž v centru Zenergy

Soutěžní otázka

Kolik poboček tvoří síť masážních center Zenergy orientální masáže?

a. 1

b. 2

c.3

Co můžete vyhrát?

  • 1 dárkovou poukázku na olejovou masáž (60 minut)

Jak soutěžit?

Soutěž probíhá na Facebooku Salony-krasy.cz do 02.12.2018.

Váš tip na správnou odpověď vložte k příspěvku se soutěží o poukázku na masáž v Zenergy orientální masáže.

Výherci budou zveřejněni v sekci Výherci soutěže 3.12.2018.

Výherce soutěže

Klára Voráčová

Blahopřejeme! Prosíme zaslat váš e-mail na lucia@salony-krasy.cz, kde vám zašleme výherní poukázku.

Fotografie

Komentáře

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde