Portál Salony-krasy.cz navazuje spolupráci s profesionální kosmetickou značkou Phyris

Kategorie: Tiskové zprávy

Mojekrasa

Portál Salony-krasy.cz se stává partnerem kosmetické značky Phyris, která pomáhá s problémy s pletí. Tuto značku se bude snažit portál Salony-krasy.cz přiblížit svým návštěvníkům, aby pochopili výhody této profesionální pleťové kosmetiky.

Portál Salony-krasy.cz funguje od roku 2007. Na stránkách návštěvníci najdou kromě 6 000 registro­vaných profesionálů na krásu a zdraví také inspirace a novinky z oblasti krásy a péče, dále pak soutěže a výhodné akční nabídky na nejrůznější služby v salónech, ale i nezávislé recenze a hodnocení salónů návštěvníky i samotným portálem.

Nyní zde bude také prezentována řada pleťové kosmetiky PHYRIS Skin Control, která pomáhá ženám dosáhnout pokožku čistou, vitální a bez projevů stárnutí a začervenání. Onemocnění pleti, které se odborně nazývá kuperoza a rosacea, trápí mnoho žen. Nad 45 let jedná až o 40 procent všech žen, nad šedesát let dokonce 80 procent všech žen.

„Velmi rádi ženám koncept i jednotlivé řady profesionální pleťové kosmetiky Phyris představíme a ukážeme jim, že i ony mohou mít pleť mladistvou a svěží, a to v jakémkoliv věku,“ uvedla Lucia Krivdová, majitelka portálu Salony-krasy.cz.

Komentáře

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde