Tomáš Arsov, první český kadeřník s vlastní řadou vlasové kosmetiky

Kategorie: Účesy a vlasy

Mojekrasa

Naše vlasy jsou korunou krásy. Jejich střih, barva a úprava umí zcela změnit náš vzhled. Dnešní situace, kdy si často nemůže zajít ke kadeřníkovi, je pro ženy i muže velmi složitá. Přesto bychom se měli nešetrných zásahů do našich vlasů vyvarovat a zaměřit se na jejich výživu třeba díky produktům vlasové péče Tomáše Arsova.

Naše vlasy jsou korunou krásy. Jejich střih, barva a úprava umí zcela změnit náš vzhled. Dnešní situace, kdy si často nemůže zajít ke kadeřníkovi, je pro ženy i muže velmi složitá. Přesto bychom se měli nešetrných zásahů do našich vlasů vyvarovat a zaměřit se na jejich výživu třeba díky produktům vlasové péče Tomáše Arsova.

Tomáš Arsov je často vyhledávaný český kadeřník, který se dlouhá léta věnuje zákazníkům, kterým zajišťuje profesionální a šetrnou péči o vlasy. Tuto skutečnost potvrzují zástupy spokojených klientů, které jsou díky tomuto kadeřníkovi mnohem sebevědomější, spokojenější a šťastnější. Vzhled našich vlasů má velký význam. Pokud v současné situaci nemůžete kadeřníka navštívit, své vlasy stále vyživujte.

Kdo je Tomáš Arsov

Tomáš Arsov má k vývoji vlastních produktů vlasové péče ty nejlepší předpoklady. Původně totiž studoval obor zdravotnictví, a proto velmi dobře ví, jak naše tělo funguje a co naše vlasy potřebují. To, že by ho mnohem více bavilo pracovat s vlasy, zjistil až později. Vypracoval se díky své píli na pozici velmi známého a často vyhledávaného kadeřníka, který se ve svém pražském salonu Tomas Arsov Hair & Beauty Institute stará o celou řadu spokojených klientů.

Špičková praxe v zahraničí

Tomáš Arsov pak absolvoval špičkovou kadeřnickou praxi v Nizozemsku a ve Francii. S vlasovou image má tedy velké zkušenosti, v jednotlivých typech vlasů se vyzná a umí o vlasy profesionálně pečovat. Nyní navíc provozuje první kadeřnictví využívající svou vlastní vlasovou kosmetiku, která byla vyvinuta v laboratoři této společnosti. Můžete si ji zakoupit online díky e-shopu a nechat si ji doručit až domů.

Domácí péče o vlasy

Pokud nyní nemůžete navštívit svého kadeřníka, nezapomeňte o své vlasy neustále pečovat. Vyživujte je a naučte se je elegantně stylovat. Za tímto účelem už Tomáš Arsov chystá pro své klienty i vzdělávací projekty. Vezměte si na pomoc kvalitní vlasovou kosmetiku, která vlasy neničí a prospívá jim. Produkty Tomáše Arsova se skládají z kvalitních přípravků pro péči o vlasy i pro jejich šetrnou úpravu.

Tomáš Arsov SHOP

Na e-shopu Tomáš Arsov SHOP zakoupíte luxusní a vysoce kvalitní produkty značek Tomas Arsov hair care, Wella, Wella SP či Moroccanoi. Vlastní kosmetickou sadu šamponů a kondicionérů doplnila keratinová voda, jedinečný marulový olej na vlasy a doplněk stravy na podporu růstu vlasů Hair booster. Brzy přibudou i přípravky na blond a stříbrné vlasy s kyselinou hyaluronovou. Protože pleť pod rouškami a respirátory dost trpí, najdete zde i kvalitní pleťovou kosmetiku. Produkty vám přijdou domů, nebo si je vyzvednete přímo v pražském kadeřnictví.

Čtěte také

Fotografie

Komentáře

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde