Zpět na Kadeřnictví

Veronika Černá rádoby co kadeřnice!

Dobrý den, s Veroniku jsem velice nespokojen jako zákazník. Její pánsky střih trvá 1 hodinu, což je na můj vkus dlouhá doba, přítelkyni dělala večerní jednoduchý účes kde šlo o zkrácení, vyžehlení a lehké opravdu lehké navlnění vlasů 4 hodiny. Jsme velice nespokojeni s touto kadeřnicí, zjistili jsme důvod. Slečna Veronika chodí do práce pod vlivem omamných látek „marihuana“. Tak bacha ať vám neufikne ucho :-P

Angelo Dante | 7.5.2012 12:36 | ip: 90.177.123.125

Milý Dante vy asi nejste spokojený s nikým a na každém si neco najdete. Ještě,že takových lidí není víc.

Iveta | 7.5.2012 13:40 | ip: 89.176.172.187

Dobrý den Iveto, máte pravdu jsem s málo kým spokojený… Povím Vám proč : Jmenovaná paní Veronika se tváří jako kyselá okůrka a je velice nepříjemná. Dokáže být příjemná ale jen tehdy pokud v sobě má nějakou drogu. Promiňte mi můj vzkaz ale pokud si lidi můžou ztěžovat na spoustu jiných věcí nevím proč by nemohli „jako já“ varovat ostatní před !!katastrofou!!… A ještě jedna věc vždycky budu odsuzovat lidi tohodle stylu .Mít doma 5ti leté dítě a hulit doma kde žijí oba dva marihuanu?. Hnus! :-x! O takovou mámu bych si neopřel ani kolo! Jde opravdu vztřícným příkladem svému dítěti. Chtělo by to návštěvu sociálky…! 8-)

Angelo Dante | 11.6.2012 14:59 | ip: 90.177.123.125

Milý Dante s tím samozřejmě s váma souhlasím. Sama mám doma čtyřleté dítě. Ale třeba s panem Krejčím mám jen samé dobré zkušenosti a na toho si také stěžujete. Tak mám takový dojem, že vám není nikdo vhod.

Iveta | 11.6.2012 19:07 | ip: 89.176.172.187

Znám pana Krejčího dlouho … Podívejte se na jiné internetové recenze na google :-) Tam toho uvidíte spousty..

Angelo Dante | 29.6.2012 19:46 | ip: 90.177.123.125

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.

Slevy v salónech krásy

Seniorům - taxi

Proplatíme vám taxíka

Salon Nefertiti, Klášterská 1914, Tišnov

končí za 10 hodin
2000 Kč

Rejuvenace pleti

Fotorejuvenace pleti pulzním světlem

Kosmetický institut s.r.o., Mrštíkova 1122, Hradec Králové

2000 Kč končí za 2 dny
–25 %

Sleva 25% na komplet "Pudrové obočí a horní linky"

Permanentní make-up obočí pudrovou metodou a klasické horní…

Olga Brovchenko, salon Cherubino, Korunní 31, Praha

4800 Kč končí za měsíc
–27 %

40% sleva na balíček Manuálního Liftingu obličeje

40% sleva na druhou a třetí proceduru Manuálního liftingu…

Salon Davi, Sokolovská 129/50, Praha 8 - Karlín

1804 Kč končí za 4 dny
–24 %

Sleva 24% na permanentní make-up očních linek

Pro studentky, maminky na materské dovoleně a seniory

Olga Brovchenko, salon Cherubino, Korunní 31, Praha

1900 Kč končí za měsíc
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde