Zpět na Kadeřnictví

Nejhorší zkušenost - Kadeřnictví Mia

Byla jsem minulý týden v úplně hrozném kadeřnictví na můj vkus..Dostala jsem k narozeninám voucher na kadeřnický balíček s mytím, barvou, stříháním a vyfoukáním do Studia Mia v Ovenecké ulici na Letenském náměstí. Do kadeřnictví jsem volala asi 4 krát než to vůbec někdo vzal abych se objednala, když už to někdo vzal tak už telefonní rozhovor byl pro mě velmi nepříjemný, protože na druhé straně byla nepříjemná kadeřnice, která vypadala jak když jí obtěžuje že vůbec někdo volá. Kadeřnictví na mě hned mezi dveřma už působilo velmi neprofesionální a spíše vypadalo jak nějaký bunkr kde se učí mladé holky stříhat a česat. Dvě mladé potetované kadeřnice co si tam velmi neslušně klábosí s kolemdoucíma kamarádkama a v kadeřnictví běhaj jejich děti a pejskové a podobně.. Tak nic proti tomu, jsem si říkala tak uvidím třeba mi ty vlasy udělají hezky..ani se mě pomalu kadeřnice nezeptala co chci..domů jsem přišla s barvou přes půl čela..abych měla obarvené i čelo nemusím chodit do kadeřnictví.. Většinou když jdu ke kadeřnici tak jsem nadšená z účesu a ještě večer někam vyrazím nebo se objednávám ke kadeřnici když vím že někam jdu večer..ale takhle jsem musela rovnou doma skočit do vany a drhnout barvu z čela..moje kadeřnice ke které normálně docházím mi už dvakrát dělala barvu co jsem chtěla, tahle kadeřnice mi řekla že to na moje vlasy nepůjde a že to nechytne aniž by to zkusila i když jsem jí říkala že mi to normálně chytá hezky ta barva že s tím mám zkušenosti. Jinak mi potom jen zastřihla konečky a vyfoukala vlasy tak už asi neměla co zkazit..ale do tohoto kadeřnictví už bych nikdy nešla ani zadarmo, takhle si umím vlasy nabarvit doma sama a nemusím chodit do kadeřnictví za 700 kč..opravdu mě to zklamalo..

Už 5 let chodím do kadeřnictví A&A v Mánesově ulici hned u metra na Náměstí Jiřího z Poděbrad. Chodí tam i mamča a sestra a teď dokonce i přítel. Chodím k mladé kadeřnici, která má styl vždycky se mě ptá na každý centimetr vlasů. Dělá mi krásné melíry a když jsem se k ní objednala na účes na maturitní ples tak vymyslela krásný účes a ještě i koupila sponky a korálky do vlasů a jsem tam opravdu spokojená a už mě v jiném kadeřnictví nikdy nikdo neuvidí. Platím tam 700 kč za melír se stříháním..a nemusím se bát jak budu vypadat až půjdu domů..

Aneta Krpalová | 9.8.2012 14:48 | ip: 90.181.138.239

Moje nejhorší zkušenost byla v Jablonném v Podještědí u kadeřnice jménem Jana Špůrová. Přišla jsem tam s dlouhými (52 cm) blond vlady s tím, že je chci maximálně o 5 cm zastřihnout a sestříhat od hlavy, aby byly oběmnější. Těch 5 cm jsem jí třikrát zdůraznila. A také jsem chtěla obarvit na hnědo. Barvu musela kvůli délce vlasů ještě přidělat, takže jsem platila dvakrát víc, ale to by mi vůbec nevadilo. Vlasy mi umyla, načesala do zadu za záda a začala „sestřihávat“. Její výsledek byl ten, že jsem přišla o víc než 20 cm vlasů! Vlasy které jsem normálně měla kousek nad zadek jsem měla nad prsa. Když mi je přehodila dopředu chtělo se mi brečet. Místo sestříhání u hlavy byly sestříhané u konečků, takže jsem je měla nahoře splihlé a dole „bala“. A k tomu mi jen řekla že je ostříhat prostě musela. Kdyby alespoň řekla, že to vezme o víc, ale ona se neptala a ještě je ostříhala za mými zády tak, abych na ně neviděla. Šla jsem tam s tím, že moje stálá kadeřnice, mi vždy vzala tak o 2 cm víc, než jsem jí řekla, tak jsem šla jinam s tím, že to bude profesionálka a odcházela jsem s pláčem. Navíc potom jsem na její účet slyšela kritiku i od jiných slečen, které k ní někdy šly. Nikdy bych jí nikomu nedoporučila! Naprosto neprofesionální a hodně mě zklamala. :-(

Drixy | 19.9.2012 23:03 | ip: 77.95.42.142

„Salón“ Mia v Ovenecké ulici v Praze, děs a hrůza, tedy aspon kadeřnice Tereza… Nedoporučuji, leda nepříteli ;-)

Šárka | 3.12.2012 23:38 | ip: 78.156.34.201

Nedávno jsem navštívila salón P a P Petržílkova 2583, Praha 5 – Stodůlky. Děsivá zkušenost!!!!!! :-|
Melír mi začíná v půlce hlavy, takže si ho někde budu muset nechat dodělat a nebo přikrýt původní barvou. Navíc je na obou stranách nestejně silný! Dělají tam jen Rusky a těžko se s nimi domluvíte.
Mytí hlavy probíhalo stylem „o škopíček bije“, hrozně mě to tlačilo a bolelo! Když jsem hlavu narovnala, protože už to nešlo vydržet, paní mi hlavu přitáhla zpět za vlasy se slovy „To musíte vydržet.“ Když jsem namítla, že melír začíná daleko od temene hlavy a jsou tam fleky, řekla, že to nešlo udělat líp. Za to martyrium jsem musela zaplatit 1500 Kč! Už nikdy!!!!!! Příště do ověřeného salónu!!!! Je mi líto, že jsem tam šla.

Jana Nová | 27.9.2013 7:51 | ip: 89.176.41.155

Absolutně, absolutně nedoporučuji kadeřníka Tomáše Matelu. Byla jsem hodně a hodně nespokojená ! Za posledních 5 let nejhorší účes. Chtěla jsem vlasy pouze zarovnat a odcházela jsem vystříhaná na ježka, tento účes se nosil tak před 10 let. Manžel a rodina byli šokováni, jak jsem hrozně ostříhaná. Hrůza ! Tento kadeřník vůbec ale vůbec nedokáže odhadnout, jaký účes Vám vyhovuje a jde k Vašemu celkovému stylu.

Maralen | 16.6.2014 9:09 | ip: 85.70.240.19

Tak jestli se v MiaStudiu stříhá a češe jako dnes na stánkách prozeny.cz/ma­gazin/krasa-a-moda/pece-o-vlasy/39406-vlasy-video-, tak potěš koště. Tam bych nešla ani zadara!!! Napatlat hlavu gelem a konečky natupírovat, že výsledku vypadáte, jako masňák co proletěl roštím, snad svede i tříleté dítě. To už fakt nenašli lepší kadeřnici, než nějakou paní Lucii Raisovou?

Libuše | 17.6.2014 13:42 | ip: 84.19.75.210

Miroslava Gottliebová-Plzeň Hotel Slovan “Holičství stojí za nic, naše dcera má krásné dlouhé vlasy, včera odešla ze střihem nad kterým jsem jen žasl, vlasy v půlce odsazené, křivé, vypadá to jako kdyby někdo střih nedokončil, má jako-by mikádo a pod tím dlouhé vlasy, mykádo je křivé, vypadá hrozlivě. Dcera je z toho na prášky, není se ji co divit. Dnes to jde upravit, k jiné kadeřnici, předpokládám ale, že se to neobejde bez zásahu do délky a střihu. Holičství nedoporučuju, zvlášt tu mladou kadeřnici, která by měla leda zametat.”

Miloš Mencl | 27.10.2015 7:05 | ip: 82.142.89.9

Přidat příspěvek

Odesláním formuláře potvrzujete, že jste se seznámil(a)s našimi Zásadami pro nakládání s osobními údaji

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.

Slevy v salónech krásy

–22 %
6d-rekonstrukce-oboci-akce

6D rekonstrukce obočí - AKCE!

Nová metoda dolepování chloupků a formování obočí!

Esthetic Beauty, T. G. Masaryka 493, Frýdek-Místek

549 Kč končí za měsíc
thajska-olejova-masaz-2

Thajská olejová masáž

Nejoblíbenější thajská masáž OIL v srpnu za speciální cenu.

Zenergy TOP hotel Praha, Blažimská 1781/4, Praha

končí za 10 dní
thajska-olejova-masaz

Thajská olejová masáž

Masáž OIL v srpnu za speciální cenu.

Zenergy Brno Křenová, Křenová 8, Brno

končí za 10 dní
1200 Kč

Cashmerové řasy

Aplikace cashmerových řas - nový set

Řasy, kosmetika, vizážistika Lucie Bredová, Vančurova 81, Tábor

1200 Kč končí za měsíc
prazdninova-sleva
končí za 10 dní
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde