Co si přečtete v časopise Kosmetika&Wellness 11/12

Kategorie: Novinky a zajímavosti

Mojekrasa

V prodeji je od 15. listopadu. Šesté číslo letošního roku přináší opět novinky ze světa kosmetiky, péče o pleť, rady od zkušených odbornic a odborníků, informace o omlazovacích zákrocích a mnoho dalších praktických rad.

Jaké články na vás čekají tentokrát?

Kongres Unie kosmetiček byl úspěšný

Začátkem října se konal Kosmetický kongres Unie kosmetiček. Sál v pražském hotelu Jalta byl obsazený do posledního místečka zájemkyněmi o novinky z oboru, který si zvolily za své povolání. Ohlédněme se za úspěšnou akcí fotoreportáží.

Jak vést úspěšný salon

Kterými čtyřmi kroky je potřeba provést potenciálního zákazníka, aby se stal stálým klientem vašeho salonu, radí ve 4. díle seriálu marketingový poradce Radim Anděl.

Trochu pankáč, trochu slečinka

Bc. Adéla Anděla Bursová je čerstvě dvojnásobnou mistryní ČR v make-upu, vicemistryní v airbrush make-upu a vloni nám přivezla 5. místo z mistrovství svě­ta.

Kosmetické S.O.S.

Máte za sebou těžký den nebo probdělou noc, ale chcete vypadat svěží? Stačí si vybrat správné produkty, korektory a barvičky a budete vypadat, jako byste se vyspinkala do růžova.

Nadopujte se hormonem potěšení – a zhubněte!

Mít dobrou náladu, chuť pustit se do nových věcí a k tomu všemu hubnout! To vše s námi dokáže dopamin. Čím vyšší hladinu ho máme, tím snazší je ztrácet kila! Poradíme vám sedm kroků, které vám pomůžou zvýšit úroveň tohoto hormonu a snadněji zhubnout!

Časopis je k dispozici rovněž na portálu www.kosmetika-wellness.cz.

Komentáře

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde