Active Image Centrum pro vizáž

Základní informace

Nabízíme služby v oblastech image, vizáž a krása. Součástí naší nabídky je barevná typologie, vizážistika, péče o pleť, líčení i dermatologie. Výsledkem profesionálního přístupu je sebevědomý člověk, který vypadá skvěle a cítí se skvěle.

Kontakty

Ulice Politických vězňů 915/14
Město Praha
Telefon +420 777 577 677
E-mail catalog@imagecentrum.cz
Web www.imagecentrum.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Active Image Centrum pro vizáž? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Kurz základní péče o pleť

Naučíme Vás, jak správně každý den pečovat o svou pleť v pohodlí svého domova. Učíme ženy základům péče o pleť a umění líčení formou krátkých kurzů a instruktáží.

V oblasti péče o pleť je naším cílem naučit klientky správným a účinným metodám péče o pleť, zvládnutí technik ošetřování pleti, to vše s důrazem na každodenní pravidelnost a hlavní důvod péče o pleť – výsledky, které jsou vidět.

V oblasti líčení je pak naším cílem naučit klientky základům líčení pro každou příležitost, v souladu s principy barvové typologie, výběru optimálních barev a zvládnutí technik líčení.

Naším hlavním cílem v obou oblastech je přivedení klientek minimálně k takovým výsledkům, které předčí jejich očekávání. Pracujeme s luxusní francouzskou značkovou kosmetikou.

Kurz líčení

Nejen, že vás nalíčíme v moderních barvách, ale také Vám poradíme, jak takové líčení zvládnete sama bez profesionální vizážistky. Dáme Vám typy, jak postupovat při nákupu dekorativní kosmetiky.

Barvová typologie

Každá z nás se narodila v určitém barvovém typu. Pomůžeme Vám určit barvový typ, k tomu Vás naneseme vhodný make-up a doporučíme vhodný účes.

Kompletní změna image

Kompletní změna image je tříhodinová služba (zahrnuje obě předchozí). Během těchto tří hodin se každá žena dozví jaký je barvový typ, jak se správně líčit, doporučíme konkrétní styl oblečení pro pracovní dny i volný čas, napovíme v doplňcích i ve špercích, pomůžeme zvolit správný účes a barvu vašich vlasů.

Nejbližší slevy

–23 %

Nová Zen cannabis masáž

Na jaro 2018 jsme si pro vás připravili nejen novou…

1000 Kč končí za 7 dní
–23 %

Nová Zen cannabis masáž

Na jaro 2018 jsme si pro vás připravili nejen novou…

1000 Kč končí za 7 dní
–36 %
mesicni-akce-duben

Hydratace a omlazení za akční cenu

Ošetření kolagenovým plátem

290 Kč končí za 7 dní

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Kde nás najdete

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace