Beauty Selene - přirozená krása ženy

Základní informace

Manuální lifting obličeje, indická masáž hlavy - antistresová (hlava, šíje, ramena, obličej), masáž obličeje lávovými kameny.

Kontakty

Ulice Mathonova 50
Město Brno
Telefon +420 605 282 407
E-mail kopuleta.m@seznam.cz
Web www.lifting-brno.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Beauty Selene - přirozená krása ženy? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Ve výrazu obličeje na první pohled vidíme my i naše okolí, v jakém jsme psychickém stavu. Tvář a výraz zrcadlí Naši náladu i životní styl. Velmi vytížení jedinci mají často strhaný a unavený výraz,Psychická únava po nějaké době vchází do rysů v obličeji, vrásky, časem přibývají. Náš výraz a stav pleti zobrazuje naše psychické stavy, kterými procházíme každý den v práci, v rodině, ve vztazích a životě. Můžeme mít krásný život, ale některé chmury se nám v obličeji prostě zvýrazní a nemusíme být se sebou, ve výrazu v obličeji, spokojeni.

Přirozená krása ženy, je něco co nejde očima vidět, ale to co je vidět můžete zlepšit, abychom byli víc se sebou spokojení a bylo nám líp. Manuálním liftingem obličeje a relaxačními technikami se dá proti tomuto jevu v obličeji, dekoltu účinně bojovat, a tak pomáhám klientovi nejen vizuálně, ale i psychicky. Masáží se výrazně vyhlazují vrásky a kontury. Aktivací výživy a zvýšením napětí kůže se postupně likvidují vrásky vzniklé únavou. Prokrvením pokožky dochází k povzbuzení krevního oběhu a tím k rychlejšímu odplavení odpadních látek. Působením na mimické svaly zmírňuje únavu v obličeji a příznivě ovlivňuje celou nervovou soustavu. Tato technika přispívá k lepšímu vyživování pokožky i samotných svalů. Nemůžeme sice zastavit přirozený proces stárnutí, ale díky této systematické masáži ho můžeme alespoň zpomalit a dosáhnout tak mladšího a příjemnějšího vzhledu. Během ošetření je třeba absolutního klidu a pohody, který se snažím vytvořit. Mimické svaly mají být uvolněné, oči zavřené. Po liftingu a relaxačních masážích je i můj cíl, abyste se cítili v pohodě, odpočati a uvolnění.

Díky době ve které žijeme, se jakoby někdy neumíme zastavit. Chvíli může trvat než začneme mít potřebu, mít čas na sebe a svoji relaxaci. Vyzkoušet relaxační masáže spojené s masáží obličeje a manuálním liftingem obličeje můžu jen doporučit. Cítíte se lépe a to je, přirozená cesta, jak čelit každodennímu stresu. Zvlášť je důležitý náš čas pro sebe a svoji relaxaci, protože relaxace je životní síla i radost, kterou v životě získáváme.

Nejbližší slevy

–35 %
650 Kč končí za 14 dní

Věrnostní sleva

Do konce roku 2019

končí za 19 dní
–24 %

Mytí+Střih+Foukání

akce na stříhání

349 Kč končí za měsíc

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Fotogalerie

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde