Sothys

Cybex, health club & spa

Základní informace

Cybex, health club & spa je sportovní a relaxační klub otevřený v prostorech pražského hotelu Hilton. V příjemném prostředí navrženém v souladu s nejnovějšími designérskými trendy a se znalostmi z oblasti sportovního odvětví je pro klienty připravena celá řada služeb té nejvyšší kvality.

Kontakty

Ulice Pobřežní 1
Město Praha
Telefon +420 224 842 375
E-mail info@cybex-fitness.cz
Web www.cybex-fitness.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Cybex, health club & spa? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Své služby nabízí členům a hotelovým hostům od července roku 2002. Členům je k dispozici fitness a wellness zařízení na ploše 2000 m2 zahrnující prostornou a klimatizovanou posilovnu, celou řadu kardio přístrojů vybavených LCD obrazovkami se satelitním příjmem, kurt na Squash, skupinové programy aerobiku a indoor cyclingu, bazén se sluneční zahradou, venkovní horolezeckou stěnu, Jacuzzi, saunu a páru.

Cybex Spa

Dovolujeme si Vám představit Cybex Spa – oázu klidu, kde se v atmosféře příjemné hudby, podmanivé vůně a světel hořících svíček snoubí příjemnost se zdravím.

U nás se můžete nechat hýčkat celou řadu klasických, orientálních a exotických masáží. V nabídce naleznete proslulou kúru horkými bazaltovými kameny, legendární indickou Ajurvédu a kompletní ošetření „Cybex Special“, které je klenotem našich lázní.

Nejbližší slevy

–22 %

Klasická pedikúra

Klasická (mokrá) pedikúra a relaxace

430 Kč končí za měsíc

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Podobné salony v okolí