Ing. Julie Prokopová - Bolavá-záda.eu

Základní informace

Naší myšlenkou je nakombinovat jednotlivé terapie (masáže, koupele, obklady, zábaly, uvolňovací techniky a cvičení) individuálně podle potřeb každého klienta. Vhodnou kombinací terapií šitých na míru lze dosáhnout mnohem lepších výsledků.

Kontakty

Ulice Vřesinská 181
Město Vřesina (Ostrava-Město)
Telefon +420 602 603 162
E-mail mail@bolava-zada.eu
Web www.bolava-zada.eu

Otevírací hodiny

pondělí 8:00 - 16:00
úterý 8:00 - 16:00
středa 8:00 - 16:00
čtvrtek 8:00 - 16:00
pátek 8:00 - 16:00
sobota zavřeno
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Ing. Julie Prokopová - Bolavá-záda.eu? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Naší klíčovou myšlenkou je nakombinovat jednotlivé terapie (masáže, koupele, obklady, zábaly, uvolňovací techniky a cvičení) individuálně podle potřeb každého klienta. Vhodnou kombinací terapií šitých na míru lze dosáhnout mnohem lepších výsledků než aplikací jednotlivých terapií. Je proto velmi důležité pochopit, co mi říká mé tělo, a podle toho se zařídit.

Jak může vypadat návštěva v našem studiu?

Na úvod si spolu vždy budeme povídat. Jaké máte potíže, v případě, že už jste něco vyzkoušeli, co z toho pomohlo a co ne… A samozřejmě nezůstane bokem ani způsob Vašeho života. Tady je totiž většinou ten zakopaný pes. Pokud se budeme snažit odstranit jen vnější projevy ve fyzickém těle, může se nám snadno přihodit, že příčinu problému budeme pořád potlačovat, až se projeví někde jinde a mnohem horším způsobem.

Bude následovat výběr terapií podle Vašich potřeb a požadavků. Jestli Vám pro úvodní relaxaci a uvolnění vyhovují lépe koupele nebo spíše některý z obkladů, jakou bylinku zvolit, nebo raději bahno z mrtvého moře, nebo rašelinu… Výběr produktů zohledníme také podle typu Vaší pokožky a momentálního psychického rozpoložení.

Asi nejdůležitější složkou celého Vašeho balíčku bude cvičení. Pro naše účely je nejvhodnější formou metoda SM – systém, cvičení, které není jen preventivní, ale především léčebné. Na základě úvodního vyšetření svalů sestavíme podrobný plán cvičení a průběžně budeme zaznamenávat Vaše pokroky.

Všechny prováděné terapie jsou velmi účinné a prověřené a jejich kombinací lze dosáhnout opravdu vynikajících výsledků. Nejvíce ovšem záleží na Vašem odhodlání a Vaší trpělivosti.

Terapie je možné darovat také jako dárek ve formě slevového kuponu. Pro bližší informace nás můžete kontaktovat telefonicky (+420 602 603 162) nebo e-mailem (mail@bolava-zada.eu).

Poskytujeme následující terapie:

Masáže
- Regenerující a uvolňující masáže

 • Spinal Touch
 • Lávovými kameny
 • Baňkování

Koupele
- Hydromasážní a perličková aromakoupel

 • Rašelinová koupel
 • Bylinková koupel
 • Koupel s přísadou mořské soli

Obklady a zábaly
- Rašelinový obklad

 • Obklad ze včelího vosku
 • Bylinný obklad
 • Medový zábal
 • Bahenní zábal
 • Zábal z mořských řas

Manuální terapie a mobilizační techniky

Poruchy pohybového ústrojí lze účinně napravovat také prostřednictvím manuální terapie a mobilizačních technik. Jejich hlavní cílem je uvolnění napětí ve zkrácených svalech, zlepšení výživy (prokrvení) svalů, odstranění bolesti, odstranění pohybových bloků, obnovení svalové balance a vyrovnání držení těla.

Těšíme se na Vaši návštěvu

Nejbližší slevy

–24 %

Mytí+Střih+Foukání

akce na stříhání

349 Kč končí za 13 dní

10 x + 1 zdarma

10 x + 1 zdarma

končí za 14 dní

Tattoo Event 2019 Hradec Králové

Festival tetování v Hradci Králové

končí za měsíc

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde