Institut de Beauté Orlane Paris

Základní informace

Kadeřnictví, nehtové studio, kosmetika.

Kontakty

Ulice Rybná 13
Město Praha
Telefon +420 224 818 518
E-mail orlanecz@volny.cz
Web www.orlane.cz

Otevírací hodiny

pondělí 7:30 - 19:30
úterý 7:30 - 19:30
středa 7:30 - 19:30
čtvrtek 7:30 - 21:00
pátek 7:30 - 19:30
sobota 8:00 - 14:00
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Institut de Beauté Orlane Paris? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Ošetření u Orlane jsou založena na ústřední teorii společné pro všechny výrobky.

Pleť prochází stejnými změnami, vývoji a stejnými tlaky jako člověk. Prochází různými stavy (věk, hormonální změny, stres), které ovlivňují její fungování a vzhled. Reaguje na podněty vnějšími i vnitřními změnami: vysušuje se, vrásčí se, ochabuje.

Pro okamžité a trvalé výsledky je prvořadé zjistit, jaká je momentální potřeba pleti. Co je pro ni zrovna prioritní. Z tohoto důvodu začíná ošetření každé zákaznice diagnózou pleti, kterou provádíme pomocí specifického vybavení – skeneru pleti.

Každý Program péčí postupuje podle přesně daných kroků, které vyvinul Institut Orlane v Paříži.

Thalassoterapie

Změňte image od základu – začněte u těla. Exklusivní ošetření touto metodou trvající 2,5 hod. (v ČR výhradně v Institutu Orlane), jedinečné a originální spojení životního stylu , umění a krásy sloužícího k naprosté relaxaci fyzické i psychické, nazývané také "rychlá dovolená”.

Orlane vyvinul a nyní nabízí novou řadu výrobků pečující o tělo i přípravky do koupele. Tato řada se jmenuje Thalassoterapie – zeštíhlení, formování postavy, zpevnění poprsí, péče proti celulitidě.

Thalassoterapie je výsledkem kombinace tří faktorů:

  1. Zahrnuje objevení a celkové rozšíření center pro zdraví a krásu těla a také přímořská thalassothera­peutická centra. Muži a ženy z celého světa dnes využívají těchto center s velkým úspěchem pro zeštíhlování, léčení i relaxaci.
  2. Vlastní přání prodloužit účinnou péči, aby se udržel již dosažený efekt i po dobu nezbytného přerušení terapie ze zdravotních dùvodù. To vedlo k vytvoření konceptu,, center pro zdraví a krásu u vás doma.
  3. Znovuobjevení všech blahodárných účinků, které moře nabízí. Jeho přefiltrované, vysterilizované a analyzované komponenty mají výjimečný a nesrovnatelný potenciál pro zdraví a krásu.

Každý výrobek z řady Thalassoterapie obsahuje velmi účinné výtažky z různých mořských řas.

Nejbližší slevy

Tattoo Event 2019 Hradec Králové

Festival tetování v Hradci Králové

končí za 28 dní
1999 Kč

Brazilský keratin

Brazilský keratin

1999 Kč končí za měsíc

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde