Kadeřnictví Marcela Ohnoutková

Základní informace

Střihání dam, pánů i dětí dle přání zákazníka a také dle nejnovějších trendů. Nabízím Vám kompletní péči o Vaše vlasy s pomocí profesionální vlas. kosmetiky BES, léčebné kosmetiky Hergen. Trichologická poradna - rozbor vlasů, vlasové pokožky.

Kontakty

Ulice Stará Tenice 1213
Město Uherské Hradiště
Telefon +420 775 380 335
E-mail marcela@kadernictvimo.cz
Web www.kadernictvimo.cz

Otevírací hodiny

pondělí 9:00 - 20:00
úterý 9:00 - 20:00
středa 9:00 - 20:00
čtvrtek 9:00 - 20:00
pátek 9:00 - 20:00
sobota zavřeno
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Kadeřnictví Marcela Ohnoutková? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Nabízím střihání pomocí tepelného efektu Hot Razor – horká břitva, která při kontaktu s vlasem dokonale zatavuje koneček a tím vlas nadále nepodléhá destrukci.

Nesčetné možnosti barvev, přelivů a barevných melírů. Melírovaní vlasů dle nejnovějších technologii které jsou šetrné k Vašim vlasům. Permanentní narovnávání vlasů vyhlazovacím krémem. Česání na společenské události. Poradenské služby v týmu kadeřnice a vizážistky.

Nabízím Vám novinku Curlformers – revoluční výrobek k úpravě vlasů, zajistí pokaždé perfektní lokny bez natáčení (neničí vlasy). Trichologická poradna – dává nám odpověď na otázku, jak správně zlepšit a udržet kvalitu vlasu a vlasové pokožky. Provedeme hloubkový rozbor vlasů a pokožky diagnostickým systémem MicroCamerou a tím pomůžeme při řešení problému, nejčastěji při problémech s řídnutím a vypadáváním vlasů, maštěním vlasů, lupy suché či mastné, poničené chemickým i mechanickým procesem.

Nejbližší slevy

440 Kč

Letní pedikúra

Letní pedikúra

440 Kč končí za 20 dní

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.