Kosmetický salon Grif

Základní informace

Rekvalifikační kurz - nehtové modeláže včetně manikúry, nail-design, manikúra, P-Shine, parafínové zábaly (teplé, studené), veškeré kosmetické ošetření (čistění, masáže), depilace, permanentní make-up, trvalá na řasy, solárium Ergoline.

Kontakty

Ulice Hřímalého 36
Město Plzeň
Telefon +420 607 818 620
E-mail salongrif@seznam.cz
Web www.salongrif.websnadno.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Kosmetický salon Grif? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Nabízíme rekvalifikační kurzy akreditované MŠMT. Rekvalifikantkám se věnujeme s individuálním přístupem (maximálně 2 uchazečky při praktické výuce), protože každý jsme jinak zručný, tzn., že někdy jde kurz rychleji, ale pokud se rekvalifikantka necítí jistá do zkoušek, tak ji u nás umožníme ještě další praktické či teoretické hodiny.

Kurz je sestaven tak, aby jste po jeho absolvování mohla pracovat s jistotou a především 100% kvalifikací v daném oboru. Využíváme především zkušenosti z praxe, které Vám rádi předáme. Po ukončení kurzu svým rekvalifikantkám poskytujeme bezplatné poradenství do praxe.

Cena kurzu: 8900,–Kč Nejbližší termín: leden 2010

Kosmetický salon Grif

Nabízí komplexní péči zkušené kosmetičky Jany Zíkové, nehtové designérky Jany Göttlerové a Michaely Zimolové. Jsme moc rádi, že díky Vám milé zákaznice je nám naše práce koníčkem a již 8 let se s pečlivostí věnujeme této činnosti. Pokud máte jakékoliv dotazy, připomínky, rádi Vám je zodpovíme na našich internetových stránkách: www.salongrif.websnadno.cz, pokud dáváte přednost osobnímu kontaktu, sídlíme na adrese: Hřímalého 36, Plzeň.

Těšíme se na naši spolupráci.

Nejbližší slevy

440 Kč

Letní pedikúra

Letní pedikúra

440 Kč končí za měsíc

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Fotogalerie