Sothys

Kosmetický salon Grif

Základní informace

Rekvalifikační kurz - nehtové modeláže včetně manikúry, nail-design, manikúra, P-Shine, parafínové zábaly (teplé, studené), veškeré kosmetické ošetření (čistění, masáže), depilace, permanentní make-up, trvalá na řasy, solárium Ergoline.

Kontakty

Ulice Hřímalého 36
Město Plzeň
Telefon +420 607 818 620
E-mail salongrif@seznam.cz
Web www.salongrif.websnadno.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Kosmetický salon Grif? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Nabízíme rekvalifikační kurzy akreditované MŠMT. Rekvalifikantkám se věnujeme s individuálním přístupem (maximálně 2 uchazečky při praktické výuce), protože každý jsme jinak zručný, tzn., že někdy jde kurz rychleji, ale pokud se rekvalifikantka necítí jistá do zkoušek, tak ji u nás umožníme ještě další praktické či teoretické hodiny.

Kurz je sestaven tak, aby jste po jeho absolvování mohla pracovat s jistotou a především 100% kvalifikací v daném oboru. Využíváme především zkušenosti z praxe, které Vám rádi předáme. Po ukončení kurzu svým rekvalifikantkám poskytujeme bezplatné poradenství do praxe.

Cena kurzu: 8900,–Kč Nejbližší termín: leden 2010

Kosmetický salon Grif

Nabízí komplexní péči zkušené kosmetičky Jany Zíkové, nehtové designérky Jany Göttlerové a Michaely Zimolové. Jsme moc rádi, že díky Vám milé zákaznice je nám naše práce koníčkem a již 8 let se s pečlivostí věnujeme této činnosti. Pokud máte jakékoliv dotazy, připomínky, rádi Vám je zodpovíme na našich internetových stránkách: www.salongrif.websnadno.cz, pokud dáváte přednost osobnímu kontaktu, sídlíme na adrese: Hřímalého 36, Plzeň.

Těšíme se na naši spolupráci.

Nejbližší slevy

–22 %

Klasická pedikúra

Klasická (mokrá) pedikúra a relaxace

430 Kč končí za měsíc

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Fotogalerie