Lékařské centrum laserové epilace

Základní informace

Laserová epilace: moderní diodový laser Light Sheer Coherent - odstranění nežádoucího ochlupení na všech partiích těla i obličeje. Výsledkem několika ošetření je trvale hladká pokožka. Přístroj má atest FDA na trvalou redukci nežádoucího ochlupení.

Kontakty

Ulice Husova 775
Město Pardubice
Telefon +420 602 852 782
E-mail info@epilace.cz
Web www.epilace.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Lékařské centrum laserové epilace? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

V Pardubicích bylo zřízeno první pracoviště ve východních Čechách, které vybavila firma Coherent diodovým epilačním laserem s průběžným chlazením. Tento speciálně navržený laser efektivně odstraňuje nadměrné nechtěné ochlupení, a to na jakémkoli typu a tonusu pleti.

Je to metoda šetrná k jemné a citlivé ženské pleti,, ale přitom dost účinná pro mužské brady, záda nebo ruce. Procedura je rychlá, jemná, přesná a účinná. Nezůstávají jizvy, nepoužívají se všeobecná anestetika a není nutný pobyt v nemocnici.

Všechny epilační procedury jsou prováděny ambulantně v ordinaci MUDr.Olgy Rozinkové, po jejich vykonání může pacient okamžitě vykonávat všechnu normální činnost.

Nejbližší slevy

–70 %
–50 %
500 Kč končí za 8 dní
–33 %

Kosmetika Matis Paris

Kosmetika Matis Paris

600 Kč končí za 8 dní

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Kde nás najdete

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace