Masážní studio Optima

Základní informace

Tantrické a kombinované relaxační masáže.

Kontakty

Ulice Norberta Frýda 13
Město České Budějovice
Telefon +420 725 320 386
E-mail masaze@ceskebudejovicemasaze.cz
Web www.ceskebudejovicemasaze.cz

Otevírací hodiny

pondělí 8:00 - 21:00
úterý 8:00 - 21:00
středa 8:00 - 21:00
čtvrtek 8:00 - 21:00
pátek 8:00 - 21:00
sobota zavřeno
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Masážní studio Optima? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Při tantrické či celostní erotické masáži otevíráme bránu do své duše a léčíme tak svá psychická traumata. V dnešní uspěchané době nám často chybí láskyplný dotek, schopnost vidět druhého takového jakým je a přijímat ho bez výhrad. K sexualitě přistupuji velice otevřeně, nahotu vnímám jako přirozenou a na mých masážích nebudete mít důvod se stydět.

Tantrický přístup nelze získat ze dne na den, je nutné na sobě pracovat, proto masáž u mě je vždy individuálně přizpůsobena potřebám klienta. Celostní erotická masáž má příznivý zdravotní účinek, účelem je odstranit napětí a uvolnit zablokovaná místa, přidán je citlivý a jemný dotek stejně tak jako u tantrické masáže. Páteř je energetickým kanálem, spojený jednak se stavem vnitřních orgánů a pokud energie dobře neproudí, odráží se to také i na naší psychice, ale i našem sexuálním prožívání, proto je dobré tento kanál zprůchodnit, aby mohla nepřerušovaně téci. Tantrická masáž je masáží jemnou, je to jistý druh společné meditace, propojení ženských a mužských aspektů, podporována sexuální energií. Jde o způsob jak nechat tělo, duši i vědomí společně rezonovat. Je to pozvání ke znovunalezení posvátného rozměru sexuality a intimity mezi mužem a ženou. Je to umění intenzívního prožívání každého okamžiku.

Esencí tantry je především láska, otevření srdce a vytvoření prostoru pro vědomé prožívání “tady a teď.“ Prožitek sjednocení těla, mysli i duše. Ukazuje nám duchovní cestu, která pokud je praktikována umožňuje rozšíření vědomí. Důležité je rozdělení rolí na dávajícího a přijímajícího, jen tak je možné dosáhnout naprostého uvolnění. Zvýšení vlastní sexuální energie můžeme napomoci správným dýcháním během masáže, čímž se zvýší celkový prožitek. Tyto masáže rozvíjí vlastní přirozenost, citlivosti, odbourávají psychické bloky a učí přijímat a milovat sebe sama takového jakým skutečně je. Při masáži můžete prožít stav extáze, který není omezen pouze na intimní partie, ale je prožíván celým tělem.

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.