Rekondiční studio

Základní informace

Provádíme masáže horkými lávovými kameny, aromamasáže, sportovní a klasické, rašelinové obklady, tvarování postavy pomocí Myostymulatoru, Vacupressu a odtučňovacích zábalů. Možnost zakoupení dárkových poukazů a permanentek.

Kontakty

Ulice Kounicova 276/23
Město Brno
Telefon +420 603 912 477
E-mail p_debefova@hotmail.com
Web www.masazebrno.info

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Rekondiční studio? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Myostimulátor

Přístroj, který pomocí elektrických impulzů vhodného kmitočtu dráždí příslušné svalové a nervové buňky. Rytmicky se opakující stahy svalů vyžadují energii, která je odebírána z tukových zásob kolem svalů. Myostimulaci je doporučeno aplikovat jako sérii 10 procedur 2× za týden v rámci kompletní kůry, která upravuje stravovací zvyklosti a pohybové cvičení.

Je nutné dodržovat pitný režim. Postupně dochází k výraznému zpevnění a zmenšení objemu pasu, stehen atd. Přístrojem lze dosáhnout zpevnění a zesílení stimulovaných svalů a úbytku podkožního tuku..Jde o moderní elektronický přístroj, který je konstruován a vyroben s ohledem na maximální bezpečnost a spolehlivost. Doba aplikace je 20–30 min 2× týdně.

Počet stimulací není omezen a každý jedinec reaguje na stimulaci jinak (rychleji, pomaleji). 5% žen nejsou vhodné pro ošetření (nereagují). Dosažený efekt stimulace přetrvává a to v závislosti na životosprávě a tělesném pohybu klienta. Pokud získaný stav chceme udržet je nutné opakovat proceduru 1× za tři týdny.

Myostimulace nesmí být prováděna:

  • v těhotenství a šestinedělí
  • do 15 letu osob s kardiostimu­látorem
  • po žilních trombózách a plicních emboliích
  • po čerstvých infarktech
  • u osob trpících duševními nebo vrozenými nervovými poruchami a epilepsií
  • u osob s četnými pooperačními jizvami na břiše

Vacupress

Vacupress je masážní přístroj, pracující na principu nastavitelného podtlaku, při kterém dochází k nasátí asi 1–3 cm pokožky těla i s tukovými buňkami uloženými pod pokožkou. To napomáhá také k uvolnění nadbytečného tuku, který se následně odplavuje lymfou. Vyšším podtlakem lze zlepšovat elasticitu pokožky a zpevňovat podkožní vazivo.

Na partiích, kde je uloženo nadměrné množství tukových buněk, dochází při vakuové masáži k jejich odbourávání. Lze docílit i zmenšení strií a jizev. Mimo samotné tvarování postavy lze říci, že je vacupres nejúspěšnějším přístrojem k odstraňování problémů celulitidy ( takto je hodnocen nejen v Německu ). Pro dosažení žádaného efektu je třeba absolvovat sérii 6 až 10 ošetření, 2–3× týdně.

Pro zdárný průběh péče je nutné dodržovat určitá pravidla a to zejména dodržovat pitný režim, kdy je nutno denně vypít 2–3 litry tekutin – vody. Samozřejmě je nezbytné i dodržovat základní pravidla kalorické životosprávy. Pro trvalé udržení docíleného výsledku se následně doporučuje cca 1 x za 4 – 5 týdnů absolvovat 1 ošetření. Vynikající výsledky jsou i v kombinaci s myostimulátorem a skořicovými zábaly

Nejbližší slevy

Tattoo Event 2019 Hradec Králové

Festival tetování v Hradci Králové

končí za 20 dní
1999 Kč

Brazilský keratin

Brazilský keratin

1999 Kč končí za měsíc

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde