Rekondiční studio

Základní informace

Provádíme masáže horkými lávovými kameny, aromamasáže, sportovní a klasické, rašelinové obklady, tvarování postavy pomocí Myostymulatoru, Vacupressu a odtučňovacích zábalů. Možnost zakoupení dárkových poukazů a permanentek.

Kontakty

Ulice Kounicova 276/23
Město Brno
Telefon +420 603 912 477
E-mail p_debefova@hotmail.com
Web www.masazebrno.info

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Rekondiční studio? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Myostimulátor

Přístroj, který pomocí elektrických impulzů vhodného kmitočtu dráždí příslušné svalové a nervové buňky. Rytmicky se opakující stahy svalů vyžadují energii, která je odebírána z tukových zásob kolem svalů. Myostimulaci je doporučeno aplikovat jako sérii 10 procedur 2× za týden v rámci kompletní kůry, která upravuje stravovací zvyklosti a pohybové cvičení.

Je nutné dodržovat pitný režim. Postupně dochází k výraznému zpevnění a zmenšení objemu pasu, stehen atd. Přístrojem lze dosáhnout zpevnění a zesílení stimulovaných svalů a úbytku podkožního tuku..Jde o moderní elektronický přístroj, který je konstruován a vyroben s ohledem na maximální bezpečnost a spolehlivost. Doba aplikace je 20–30 min 2× týdně.

Počet stimulací není omezen a každý jedinec reaguje na stimulaci jinak (rychleji, pomaleji). 5% žen nejsou vhodné pro ošetření (nereagují). Dosažený efekt stimulace přetrvává a to v závislosti na životosprávě a tělesném pohybu klienta. Pokud získaný stav chceme udržet je nutné opakovat proceduru 1× za tři týdny.

Myostimulace nesmí být prováděna:

  • v těhotenství a šestinedělí
  • do 15 letu osob s kardiostimu­látorem
  • po žilních trombózách a plicních emboliích
  • po čerstvých infarktech
  • u osob trpících duševními nebo vrozenými nervovými poruchami a epilepsií
  • u osob s četnými pooperačními jizvami na břiše

Vacupress

Vacupress je masážní přístroj, pracující na principu nastavitelného podtlaku, při kterém dochází k nasátí asi 1–3 cm pokožky těla i s tukovými buňkami uloženými pod pokožkou. To napomáhá také k uvolnění nadbytečného tuku, který se následně odplavuje lymfou. Vyšším podtlakem lze zlepšovat elasticitu pokožky a zpevňovat podkožní vazivo.

Na partiích, kde je uloženo nadměrné množství tukových buněk, dochází při vakuové masáži k jejich odbourávání. Lze docílit i zmenšení strií a jizev. Mimo samotné tvarování postavy lze říci, že je vacupres nejúspěšnějším přístrojem k odstraňování problémů celulitidy ( takto je hodnocen nejen v Německu ). Pro dosažení žádaného efektu je třeba absolvovat sérii 6 až 10 ošetření, 2–3× týdně.

Pro zdárný průběh péče je nutné dodržovat určitá pravidla a to zejména dodržovat pitný režim, kdy je nutno denně vypít 2–3 litry tekutin – vody. Samozřejmě je nezbytné i dodržovat základní pravidla kalorické životosprávy. Pro trvalé udržení docíleného výsledku se následně doporučuje cca 1 x za 4 – 5 týdnů absolvovat 1 ošetření. Vynikající výsledky jsou i v kombinaci s myostimulátorem a skořicovými zábaly

Nejbližší slevy

–32 %

Akční ošetření mladé pleti

Sleva až 380 Kč na 910ti minutové ošetření mladé pleti

820 Kč končí za 18 dní
–25 %

Zdarma parafínový zábal

Pedikúra zdarma parafínový zábal

450 Kč končí za měsíc

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde