Relaxační studio Harmonie

Základní informace

Provádění klasických, sportovních a relaxačních masáží a manuální lymfodrenáže. Nabídka kosmetiky a kompletní péče o ruce a nohy.

Kontakty

Ulice Voskovcova 1130/28
Město Praha
Telefon +420 720 284 141
E-mail info@studio-harmonie.cz
Web www.studio-harmonie.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Relaxační studio Harmonie? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Bio Solárium Veganatur je vertikální solárium nové generace. Je vybaveno trubicemi Green, které snižují potřebnou dobu pobytu v soláriu na max. 12 minut.

Solárium se vyznačuje dokonalejším opalovacím účinkem s delší trvanlivostí opálení a také velmi příznivým regeneračním působením na pokožku a psychiku v zimních měsících.

Bylinoléčba

Rychlost reakce lidského těla na bylinnou léčbu je rozdílná podle druhu použitých bylin, jejich působení a stavu organismu. Reakce se může dostavit velmi rychle, ale někdy tento proces bývá postupný.

Lidské tělo dlouhodobě devastované nereaguje často ihned, ale bude vyžadovat čas a trpělivost, protože chronické nemoci se často odstraňují velmi dlouho. V našem studiu máme široký výběr bylin, bylinných směsí a kvalitních bylinných výrobků. Rádi Vám poradíme a pomůžeme.

Vodoléčba

V našem studiu máme masážní vanu s colorterapií, do které přidáváme Tibetské aromatické soli, nebo sůl z Mrtvého moře (podle potíží a požadavku klienta). Příjemná relaxace spojená s uklidňujícím pohledem do mořského akvária. Doporučujeme před masáží k zahřátí svalstva.

Voda je základní složkou forem života. Díky prokrvení pokožky a působení vody jako spouštěče účinku bylin dochází k pronikáni jejích molekul do pokožky. Po proniknutí dochází k rozptýlení těchto účinných látek výměnou mezi mimobuněčnými a lakunárními tekutinami, krví, lymfou, tkáněmi.

Zmíněné tekutiny roznášejí účinné látky po celém těle k orgánům, které je zčásti vstřebávají. Tím je zabezpečeno přiměřeně stálé rozptylování po celém těle. Toto rozptylování trvá několik hodin.

Síla bylin potom nastoluje v těle aktivitu – regulaci teploty, tlaku, dýchání, rovnováhu, harmonii a ozdravný proces.

Nejbližší slevy

500 Kč
prodlouzeni-ras-akce-500

Prodloužení řas akce 500,-

Prodloužení řas akce 500,-

500 Kč končí za 8 dní
–20 %

Mikrojehličková mezoterapie obličej + krk

Omlazení a řešení dalších problém Váší pokožky derma perem

1200 Kč končí za 13 dní
–43 %
399 Kč končí za 13 dní

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Podobné salony v okolí

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde