Relaxační studio Harmonie

Základní informace

Provádění klasických, sportovních a relaxačních masáží a manuální lymfodrenáže. Nabídka kosmetiky a kompletní péče o ruce a nohy.

Kontakty

Ulice Voskovcova 1130/28
Město Praha
Telefon +420 720 284 141
E-mail info@studio-harmonie.cz
Web www.studio-harmonie.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Relaxační studio Harmonie? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Bio Solárium Veganatur je vertikální solárium nové generace. Je vybaveno trubicemi Green, které snižují potřebnou dobu pobytu v soláriu na max. 12 minut.

Solárium se vyznačuje dokonalejším opalovacím účinkem s delší trvanlivostí opálení a také velmi příznivým regeneračním působením na pokožku a psychiku v zimních měsících.

Bylinoléčba

Rychlost reakce lidského těla na bylinnou léčbu je rozdílná podle druhu použitých bylin, jejich působení a stavu organismu. Reakce se může dostavit velmi rychle, ale někdy tento proces bývá postupný.

Lidské tělo dlouhodobě devastované nereaguje často ihned, ale bude vyžadovat čas a trpělivost, protože chronické nemoci se často odstraňují velmi dlouho. V našem studiu máme široký výběr bylin, bylinných směsí a kvalitních bylinných výrobků. Rádi Vám poradíme a pomůžeme.

Vodoléčba

V našem studiu máme masážní vanu s colorterapií, do které přidáváme Tibetské aromatické soli, nebo sůl z Mrtvého moře (podle potíží a požadavku klienta). Příjemná relaxace spojená s uklidňujícím pohledem do mořského akvária. Doporučujeme před masáží k zahřátí svalstva.

Voda je základní složkou forem života. Díky prokrvení pokožky a působení vody jako spouštěče účinku bylin dochází k pronikáni jejích molekul do pokožky. Po proniknutí dochází k rozptýlení těchto účinných látek výměnou mezi mimobuněčnými a lakunárními tekutinami, krví, lymfou, tkáněmi.

Zmíněné tekutiny roznášejí účinné látky po celém těle k orgánům, které je zčásti vstřebávají. Tím je zabezpečeno přiměřeně stálé rozptylování po celém těle. Toto rozptylování trvá několik hodin.

Síla bylin potom nastoluje v těle aktivitu – regulaci teploty, tlaku, dýchání, rovnováhu, harmonii a ozdravný proces.

Nejbližší slevy

–20 %
osetreni-dermalogica-proskin-60-min

Ošetření Dermalogica® ProSkin 60 min

Na míru připravené ošetření, přesně podle typu a aktuálního…

1200 Kč končí za 11 dní
–10 %
899 Kč končí za 15 dní
depilace

Depilace

Depilace voskem, cukrovou pastou

končí za 15 dní

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Kde nás najdete

Podobné salony v okolí

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde