Salon Annette

Základní informace

Salon Annette - centrum estetické a korektivní péče.

Kontakty

Ulice Sokolovská 106/42
Město Praha
Telefon +420 723 946 939
E-mail aneta@salonannette.cz
Web www.salonannette.cz

Otevírací hodiny

pondělí 9:00 - 19:00
úterý 9:00 - 19:00
středa 9:00 - 19:00
čtvrtek 9:00 - 19:00
pátek 9:00 - 19:00
sobota 10:00 - 14:00
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Salon Annette? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Jsme moderní centrum estetické péče s dlouholetou praxí, které si klade jako prioritu naprostou spokojenost svých klientů. Používáme vysoce moderní a profesionální přístroje spolu se špičkovými materiály na formování postavy, ošetření pleti a omlazení. Naší hlavní předností jsou bohaté zkušenosti v oboru, kvalifikovaný a školený personál, individuální péče o klienta a široký výběr procedur.

Omlazení pleti nebo-li rejuvenace vrátí Vaší pokožce svěží vzhled a Vám několik let! Používáme nejúčinnější technologie současnosti. Např. exkluzivní laserové ošetření v synergické kombinaci s bodovou tripolární radiofrekvencí, vysoce fokusovaný ultrazvuk, iontové vlny…

Zaměřujeme se na kosmetická ošetření kvalitními a luxusními značkami.

Nabízíme Vám bezbolestnou neinvazivní liposukci pomocí nejmodernějších přístrojů a technologií jako je nízkofrekvenční ultrazvuk, monopolární radiofrekvence nebo celotělní tvarování postavy v hubnoucí kosmické lodi.

Vyberete si masáž nebo kombinaci masáží z naší aktuální nabídky a dopřejete si uvolnění, očistu a relaxaci pro Vaše tělo i duši. Liftingová masáž obličeje Vás zbaví stresů všedního dne. Vyzkoušet si můžete i přístrojovou lymfodrenáž.

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Podobné salony v okolí