Salón Elisabeth - Hair Expert Studio

Základní informace

Nabídka kadeřnických, kosmetických a vizážistických služeb, služeb profesionálního fotografa. Zajištění modelek a hostesek.

Kontakty

Ulice Jiráskova 4
Město Čížkovice
Telefon +420 776 855 669
E-mail recepce@salonelisabeth.eu
Web www.salonelisabeth.eu

Otevírací hodiny

pondělí 9:00 - 20:00
úterý 9:00 - 20:00
středa 9:00 - 20:00
čtvrtek 9:00 - 20:00
pátek 9:00 - 20:00
sobota 9:00 - 20:00
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Salón Elisabeth - Hair Expert Studio? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Jsme držiteli označení Hair Expert Studio, které L´Oréal v České republice přiděluje svým nejprestižnějším salónům pracujících nejenom výhradně s produkty L´Oréal Professionnel, ale především pracujících s tou nejvyšší odbornou péčí o zákazníka, které se u nás věnuje opravdu mimořádná pozornost.

Cílem Salónu Elisabeth je poskytovat vysoce profesionální kadeřnické služby všem zákazníkům, kteří vedle estetické stránky účesu a úpravy vlasů preferují současně i vlasy zdravé, přirozeně lesklé a nepoškozené od přípravků kosmetických značek, které nevěnují výzkumu a vývoji takovou pozornost, jako tomu je u předních světových výrobců.

Proto se Salón Elisabeth specializuje výhradně na vlasovou kosmetiku od L'oréal Paris řady Professionnel, která tato kritéria zcela splňuje, stejně jako pěstící kosmetika Essenté, se kterou pracují naše kosmetičky. Vysoce kvalitní profesionální vlasová i pěstící kosmetika však vyžaduje pro dosažení maximálního efektu i stejně kvalitní profesionální aplikaci a proto Salón Elisabeth dbá i na náležitou profesní úroveň svého personálu, který je odborně proškolován ve školícím centru L'oréal Paris v Praze.

V zámeckém prostředí Salónu Elisabeth se každému zákazníkovi dostane milého přijetí a snahy personálu o uspokojení, v rámci možností,i těch nejosobnějších přání tak, aby každý pocítil, že není pro Salón Elisabeth pouhým anonymním zákazníkem, ale zákazníkem se jménem i duší.

Salón Elisabeth není zaměřen na úzkou skupinu klientely, ale naopak všem ženám i mužům, kteří mají zájem o sebe dobře pečovat a přitom neplatit nadhodnotu profesionálně a stylově poskytovaného servisu ve vybraných salónech pro úzkou klientelu. To, co jinde považují za luxus a mimořádný servis služeb, v Salónu Elisabeth je běžně vnímaným standardem.

Nejbližší slevy

440 Kč

Letní pedikúra

Letní pedikúra

440 Kč končí za měsíc

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Fotogalerie