Salon NikoEla - Nikola Valentová Krömrová

Základní informace

Kosmetika, pedikúra, permanentní make-up, vizážistika, nastřelování náušnic.

Kontakty

Ulice Dr. Martínka 1509/5
Město Ostrava
Telefon +420 774 069 112
E-mail nikoel@email.cz
Web www.nikoela.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Salon NikoEla - Nikola Valentová Krömrová? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Jmenuji se Nikola Valentová Krömrová. Práce kosmetičky a vizážistky mi byla blízká již od mládí. Ráda jsem pečovala a líčila nejen sebe, ale i své blízké. Později jsem se začala vzdělávat a zdokonalovat. Rozhodla jsem se této krásné práci věnovat naplno.

Nabízím služby v oblasti kosmetiky, vizážistiky, permanentního make-upu, pedikúry a poradenství. Pravidelně navštěvuji různá kosmetická školení a veletrhy, učím se novým technikám, seznamuji se tak s nejnovějšími produkty a trendy, abych mohla nabízet nové a dokonalejší služby.

Pracuji s kvalitní profesionální bioceutickou a dermoestetickou značkou NATINUEL, která o pokožku nejen pečuje, ale hlavně uzdravuje. Jde o ucelený systém péče o tělo a tvář, jenž vznikl spojením medicíny a estetiky, umožňující překonat zastaralý koncept běžně používané kosmetiky při profesionální péči. Při pravidelném používání bioceutických přípravků dochází k rychlému a viditelnému efektu, který může být dlouhé týdny podporován rovněž domácí péči. Tato kosmetika je hypoalergenní a současně také „interaktivní “.

Věřím, že čas strávený v mém salonu NikoEla bude pro Vás příjemným a krásným zážitkem, při kterém se Vaše pleť zrelaxuje a zkrásní.

Těším se na Vás!

S přátelským pozdravem

Nikola Valentová Krömrová

Telefon: 774 069 112 E-mail: nikoel@email.cz FB: Salon NikoEla FB skupina: Kosmetika NikoEla Instagram: nikoela_kosmetika Web: www.nikoela.cz

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Fotogalerie

Podobné salony v okolí