Sanus

Základní informace

Soukromá lůžková plastická chirurgie provádí téměř úplnou škálu zákroků z oboru. Mimo jiné nabízíme operace stěny břišní, výplně rtů, operace víček, face lift, odstálé boltce, botulotoxin, operace prsou, liposukce, zákroky na prsu pro nádor.

Kontakty

Ulice Labská kotlina 1220/69
Město Hradec Králové
Telefon +420 495 757 111
E-mail plastchir@ppchc.cz
Web www.sanushk.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Sanus? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Sanatorium Sanus je nová moderní soukromá nemocnice. Je umístěno v jednom z nejkrásnějších míst Hradce Králové v klidové zóně centra města na soutoku řek Labe a Orlice.

Uzavírá architektonicky zajímavé sídliště Labská kotlina I. a navazuje svojí architekturou na styl významných architektů Gočára a Kotěry, kteří vtiskli Hradci Králové jeho současnou podobu. Jak svým umístěním, tak uspořádáním vytváří sanatorium SANUS příjemné prostředí s nezbytnou intimitou pro léčbu chirurgicky nemocných.

Zařízení je koncipováno pro možnost léčby pacientů s nemocemi, vyžadujícími chirurgický zákrok ve všech chirurgických oborech.

Díky vybavení a organizaci práce je hlavní těžiště činnosti v oblasti metod, které mohou být prováděny ambulantně či semiambulantně, t.j. výkonů, které umožňují odchod pacienta do domácího ošetření buď okamžitě, či po krátkém odpočinku.

Pro případy vyžadující hospitalizaci jsou k dispozici tři lůžková oddělení. Od poloviny roku 2005 je sanatorium držitelem mezinárodní normy ISO 9001.

Oddělení plastické a estetické chirurgie zabezpečuje operační i konzervativní léčení téměř ve všech oblastech oboru.

Tým lékařů a sester pod vedením prim.MUDr. Pintéra CSc. provádí na vysoké úrovni specialisované operace v oblasti plastické a estetické chirurgie, včetně čerstvých úrazů, podle posledních poznatků.

Zařízení oddělení umožňuje vedle zákroků ambulantních rovněž výkony vyžadující hospitalisaci. K dispozici jsou nadstandartně vybavené jedno a dvoulůžkové pokoje hotelového typu. V případě operací dětských pacientů je možnost společné hospitalisace s matkou.

Nejbližší slevy

ke-kazdemu-opalovani-v-solariu-jednorazovy-krem-oranjito-tannymaxx-nebo-australian-gold-a-jednorazova-rouska-zdarma

Jednorázový krém (Oranjito, Tannymaxx nebo Australian Gold) a jednorázová rouška ZDARMA!

Ke každému opalování v soláriu jednorázový krém (Oranjito,…

končí za 18 hodin
–38 %

Permanentní make-up obočí

Akce na PMU obočí - Vláskování či shading

2499 Kč končí za 26 dní
15900 Kč

Rekvalifikace Kosmetička Hradec Králové

Rekvalifikace Kosmetička Hradec Králové

15900 Kč končí za měsíc

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde