Sanus

Základní informace

Soukromá lůžková plastická chirurgie provádí téměř úplnou škálu zákroků z oboru. Mimo jiné nabízíme operace stěny břišní, výplně rtů, operace víček, face lift, odstálé boltce, botulotoxin, operace prsou, liposukce, zákroky na prsu pro nádor.

Kontakty

Ulice Labská kotlina 1220/69
Město Hradec Králové
Telefon +420 495 757 111
E-mail plastchir@ppchc.cz
Web www.sanushk.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Sanus? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Sanatorium Sanus je nová moderní soukromá nemocnice. Je umístěno v jednom z nejkrásnějších míst Hradce Králové v klidové zóně centra města na soutoku řek Labe a Orlice.

Uzavírá architektonicky zajímavé sídliště Labská kotlina I. a navazuje svojí architekturou na styl významných architektů Gočára a Kotěry, kteří vtiskli Hradci Králové jeho současnou podobu. Jak svým umístěním, tak uspořádáním vytváří sanatorium SANUS příjemné prostředí s nezbytnou intimitou pro léčbu chirurgicky nemocných.

Zařízení je koncipováno pro možnost léčby pacientů s nemocemi, vyžadujícími chirurgický zákrok ve všech chirurgických oborech.

Díky vybavení a organizaci práce je hlavní těžiště činnosti v oblasti metod, které mohou být prováděny ambulantně či semiambulantně, t.j. výkonů, které umožňují odchod pacienta do domácího ošetření buď okamžitě, či po krátkém odpočinku.

Pro případy vyžadující hospitalizaci jsou k dispozici tři lůžková oddělení. Od poloviny roku 2005 je sanatorium držitelem mezinárodní normy ISO 9001.

Oddělení plastické a estetické chirurgie zabezpečuje operační i konzervativní léčení téměř ve všech oblastech oboru.

Tým lékařů a sester pod vedením prim.MUDr. Pintéra CSc. provádí na vysoké úrovni specialisované operace v oblasti plastické a estetické chirurgie, včetně čerstvých úrazů, podle posledních poznatků.

Zařízení oddělení umožňuje vedle zákroků ambulantních rovněž výkony vyžadující hospitalisaci. K dispozici jsou nadstandartně vybavené jedno a dvoulůžkové pokoje hotelového typu. V případě operací dětských pacientů je možnost společné hospitalisace s matkou.

Nejbližší slevy

–29 %

The M spa jarní speciál

Probuďte se ze zimního spánku a přivítejte jaro s energií

3200 Kč končí za hodinu
–37 %

Permanentní make up obočí a rtů

Permanentní make up rtů a obočí

2200 Kč končí za měsíc
17000 Kč
prodlouzeni-vlasu-plzen-mega-akce-na-vlasy

Prodloužení vlasů Plzeň - mega akce na vlasy!

Prodloužení vlasů Plzeň Star Trade za akční cenu!

17000 Kč končí za měsíc

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.