Seznámení s tantrou - relaxační masáže a opravdová tantra pro ženy

Základní informace

Děláme masáže jinak, jsme opravdová tantra pro ženy. U Seznámení s tantrou se nám daří při relaxační masáži uvolnit ženu natolik, že většina žen poté vykročí za svými sny..

Kontakty

Ulice Vídeňská 100
Město Brno
Telefon +420 730 694 150
E-mail aa.rose@seznam.cz
Web seznameni-s-tantrou.webnode.cz

Otevírací hodiny

pondělí 16:00 - 21:00
úterý 16:00 - 21:00
středa 16:00 - 21:00
čtvrtek 16:00 - 21:00
pátek 16:00 - 21:00
sobota zavřeno
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Seznámení s tantrou - relaxační masáže a opravdová tantra pro ženy? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Nechme chvíli stranou předsudky a pojďme se podívat, co dovede tantra masáž..

Na tantrickou masáž je nahlíženo, jako na něco nepatřičného, obzvláště, měla-li by jít na tantra masáž žena. Přitom u ženy je velice důležité, aby měla dobrý pocit z vlastního těla. Měla dobrý pocit ve vlastním těle. A právě skrze dotek maséra na citlivých místech si žena uvědomuje přirozenost vlastního těla. Přirozenost, která je základní složkou dobrého pocitu ze sebe sama.

Tento pocit dovedeme u Seznámení s tantrou navodit u ženy, jako jsi třeba i ty, i při klasické relaxační masáži. Protože dovedeme rozlišovat mezi citlivými místy a místy intimními..

Děláme prostě masáže jinak, jsme opravdová tantra pro ženy. A objednat se na masáž je tak snadné <3

Nejbližší slevy

–42 %

Jarní ošetření

Jarní akce na první návštěvu

690 Kč končí za 4 dny
–29 %

Akce pro kudrlinky

Střih, tvarování a 100% přírodní organickou metodu barvení…

2500 Kč končí za měsíc

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

aa.rose@seznam.cz 8.2.2021 12:35

„Ahoj a předně díky. Za co? Inu za masáž, která není obyčejnou masáží. Myslím, že slovy nevyjádřím to, o jak úchvatnou záležitost jde... Není to "jen" relaxační masáž .... Po první masáži jsem prožila den uvolněně a v pohodě, po dlouhé době jsem si dovolila si prožít den čistě jen pro sebe a se sebou, chvílemi jsem si zdřímla, chvíli jsem se procházela.... Pro mě, aktivní ženu, která je stále v pohybu toto byla novinka, zkrátka si tělo vyžádalo ono zastavení. Druhý den jsem pocítila, že tělo a mysl byla zrelaxována tak, jak mi to ani dovolená nedopřála. Po druhé masáži jsem zažila zvláštní věc, jako by se mé tělo začalo čistit. Ráno z mého těla odešlo bůh ví co :) Únavu jsem nepocítila, spíše naopak, večer se mi do postele nechtělo a ráno se vzbudila mnohem dříve než bych chtěla, čilá jako rybička. Vřele doporučuji vyzkoušet účinky, řekla bych léčivé masáže, na každém těle. A nemusí jít vůbec o tantrickou masáž, vyzkoušejte tu relaxační, stojí to za to