Snella

Základní informace

Hypoxistudio nabízí šetrné hubnutí, odstraňování celulitidy. Cílené tvarování postavy - pas, břicho, stehna a hýždě. Intimní prostředí, individuální péče. Nenastává jo-jo efekt, terapie je startem pro zdravé hubnutí. Péče o obličej a dekolt Liftem 6.

Kontakty

Ulice Koněvova 2755/65a
Město Praha
Telefon +420 222 582 573
E-mail snella@snella.cz
Web www.snella.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Snella? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Vacumassage

Ležíte a relaxujete pohodlně na zádech v utěsněném neoprenovém vakuovém obleku. Ten má v oblasti břicha, stehen a hýždí 400 vzduchových komor. Z obleku se vysaje vzduch a pomocí přetlaku a podtlaku dochází k příjemné pravidelné masáži lymfatického charakteru.

Tuk se aktivuje právě na problémových místech a je odváděn z kožních a tukových tkání. Tato relaxace probíhá 20min. Vždy se kombinuje Vacumasage s Hypoxi a nebo Vacumassage s Vacunautem.

Efektivně bojovat proti tukovým polštářům v problémových partiích, zároveň vyhlazovat a zlepšovat vzhled pokožky. O tom sní mnoho žen. S VacuMassage, nejnovější inovací od Hypoxi, dosáhnete svého cíle jednodušeji a rychleji. VacuMassage aktivuje tuk v problémových partiích a odvádí ho z kožních a tukových tkání.

Vzorem pro VacuMassage je přírodní léčebný postup používaný při ruční baňkové masáži. Ta se používá už staletí na podporu činnosti metabolizmu a na povzbuzení důležitých organismu vlastních samoléčebných sil.

Podtlak působí jako jemná ruční baňková masáž – se dvěma důležitými výhodami:

  • Daleko menší zátěž pro pokožku a cévy než při klasické baňkové masáži
  • Stonásobně delší vakuová účinnost

VacuMassage je terapie bez aktivního pohybu. Stačí 20 minut

Díky 400 zabudovaným tlakovým komorám působí VacuMassage na každé postižené místo na pokožce 200krát déle než ruční baňková masáž. Proto je možné dosáhnout optimálního efektu již po 20ti minutách.

Účinek VacuMassage, obzvlášť v kombinaci s VacuTraining, je při formování postavy zatím nepřekonaný. Už po několika použitích jsou viditelné podstatné změny k lepšímu.

Hypoxi

Díky nenamáhavému pohybu, který provádíte na stacionárním kole umístěném uvnitř přístroje, mizí tuky a celulitida jako led na slunci! Základem hypoxi je podtlaková komora, ve které je umístěno stacionární kolo. Zatímco budete na kole v leže spalovat nenáviděné tuky, podtlak začne aktivovat tukovou tkáň podél boků.

Nepřetržité půlhodinové střídání silnějšího a slabšího podtlaku podporuje cirkulaci krve v těle a proudění tělních tekutin. Jde o první metodu v historii, kdy je tuk spalován v přesně určených místech. V Hypoxi se také tvaruje postava a pas!

80 % všech žen trpí tvorbou nevzhledných kožních defektů, takzvané celulitidy. Tato se vyskytuje nejčastěji v oblasti stehen a hýždí.

Základem moderního Hypoxi principu je po pás sahající podtlaková komora, v které je umístěno stacionární kolo. Po dobu cvičení na stacionárním kole působí tah mírného podtlaku na kožní a tukovou tkáň.

Zatímco klient spaluje tuky cvičením na rotopedu, správně usměrněné vakuové působení (podtlak) začíná aktivovat tukovou tkáň podél boků.

Nepřetržité střídání silnějšího a slabšího podtlaku podporuje a urychluje cirkulaci krve v těle a proudění tělových tekutin. Výsledná zvýšená činnost metabolizmu a rychlejší cirkulace krve přináší úlevu krevnímu oběhu a hraje důležitou úlohu při regeneraci žil.

HypoxiTraining je první metodou cvičení v historii, při které se spalují tuky v místech, kde je to potřeba.

Vacunaut

Díky moderním přístupům budou centimetry na vacunautu ubývat, jak na běžícím pásu! Skládá se z vakuovotrenin­gového obleku s integrovaným systémem aktivování tuků a digitálního pásu. Během procedury se volnou chůzí pohybujete půl hodiny na běžícím pásu. Při této terapii se díky pravidelné masáži odbourává tuk z oblasti břicha a boků!

Mnoho žen zná následující problém: Jakmile se nadbytečný tuk usadí na bocích a břichu, zůstává tvrdošíjně na místě – přes veškeré diety a cvičení v posilovně.

Tuk je čistá energie a odbourává se pouze tehdy, kdy dochází ke zvýšené spotřebě energie a dodávání energie je snížené

Ani přes důsledné dodržování správných stravovacích návyků a sportování se tuk neztrácí na žádaných místech, ale po celém těle.

Ploché břicho je jen otázkou prokrvení

Vacunaut se skládá z vakuovotrénin­kového obleku s integrovaným systémem aktivování tuků a z digitálního kontrolního panelu pro přesnou kontrolu během terapie.

Cílené odbourávání tuků na žádaných místech

Aerobní cvičení ve Vacunaut obleku zaručuje, že tuky z oblasti břicha a boků jsou přesně použity na získávání energie. Při tomto způsobu 80 % odbourávání probíhá v oblasti břicha a boků. Na běžícím pásu se pohybujete volnou chůzí.

Při stálém opakování postupu bude tuk během celého cvičení odbouráván přesně tam, kde to bez Vacunaut Systém není možné.

Nejbližší slevy

–29 %

The M spa jarní speciál

Probuďte se ze zimního spánku a přivítejte jaro s energií

3200 Kč končí za hodinu
–37 %

Permanentní make up obočí a rtů

Permanentní make up rtů a obočí

2200 Kč končí za měsíc
17000 Kč
prodlouzeni-vlasu-plzen-mega-akce-na-vlasy

Prodloužení vlasů Plzeň - mega akce na vlasy!

Prodloužení vlasů Plzeň Star Trade za akční cenu!

17000 Kč končí za měsíc

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.