Studio Jolli

Základní informace

Zvu Vás do kosmetického studia Jolli. Ještě než vezmete za kliku dveří, provedu vás studiem a nabídkou služeb, ať víte do čeho jdete. V současné uspěchané době, kdy na naši pleť působí spousta negativních vlivů – těžké kovy v ovzduší, neustále se zvětšující ozónová díra – kosmické záření, klimatizace v kancelářích atd. je velmi důležitá správná péče o pleť obličeje a těla.

Kontakty

Ulice Náměstí Komenského 454
Město Dobříš
Telefon +420 777 667 588
E-mail info@jolli.cz
Web www.jolli.cz

Otevírací hodiny

pondělí zavřeno
úterý 11:00 - 15:00
středa 9:00 - 17:00
čtvrtek 14:00 - 20:00
pátek zavřeno
sobota zavřeno
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Studio Jolli? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Kosmetika

Kosmetické ošetření probíhá v příjemném a útulném prostředí studia Jolli. Masáže jsou podbarveny relaxační hudbou.

Kosmetická masáž obličeje, dekoltu a krční páteře nabízí uvolnění a ve většině případů i spánek. Součástí je vždy i péče o ruce. Díky této masáži předcházíme tvorbě vrásek, pokud již nějaké jsou, předcházíme jejich prohloubení.

Prokrvením pokožky se jí dostává mnohem více kyslíku a tím nastartujeme proces omlazování a přijímání výživných látek, které za normálních okolností nemají tak blahodárné účinky. Další specialitou, na kterou bych ráda upozornila, je ošetření pleti kyselinou glykolovou. Takzvaný chemický peeling – je to velmi stará, vpravdě historická metoda péče o pleť.

Základy pro tuto metodu položili před více než 5 000 lety Egypťané, dodnes je tato metoda na pomezí klasické medicíny a kosmetiky. Ošetření je vhodné pro všechny věkové kategorie u mladistvých je to zejména po akné, silné pigmentaci – např. poškození slunečním zářením, a v neposlední řadě se tato metoda velmi úspěšně používá u stárnoucí pleti.

Stárnoucí pleť – nejsou pouze vrásky, ale také občasné projevy akné, malé změny pigmentu a mírné zhrubnutí pleti. Při opakovaných kůrách mizí drobné vrásky a nepravidelně rozložené pigmentové útvary se zesvětlují a odstraněním nakupenin zbytků kožních buněk na povrchu pokožky se pleť účinně obnovuje a vyhlazuje.

Doplňkem této metody je enzymový peeling. Vhodný rovněž pro domácí ošetření pleti, zlepšuje hydrataci a elasticitu. OligoBotulotoxin – ucelená originální sada složená ze čtyř na sebe vzájemně navazujících prostředků proti vráskám. Výrobky obsahují jako základní účinnou látku Argireline^®^ – fragment botulotoxinu a Thalasine^®^ – výtažek patentem chráněné mořské řasy.

K aplikaci 30% roztoku oligobotulotoxinu v kosmetickém studiu použiji Inderm, injekční stříkačku ukončenou kanylou a mírným tlakem exponuji do vrásky, bez porušení integrity kůže. Následně překryji maskou s oligoBotulo­toxinem. Pro domácí péči je vhodné používat krém s 13% a sérum s 18% této luxusní složky.

Po 30 – denní aplikaci a docházce 1 krát týdně na profesionální ošetření je dokázán úbytek vrásek o 27%. A to za to stojí. 100% Retinol – je jednou z forem vitamínu A. Retinol je velmi účinný jako látka proti stárnutí pleti v důsledku věku nebo nadměrné expozici slunečního záření, zmenšuje hloubku vrásek, působí jako prevence a zlepšuje hydrataci pokožky.

Použití v salónu je podobné jako u předcházejícího ošetření. Dále nabízím nadstandardní kosmetické ošetření značkovou německou kosmetikou. Ve studiu si můžete vybrat ze široké škály ošetření, přehled a ceník všech nabízených služeb naleznete vždy na pultě kosmetického studia.

Pracuji s českou lékařskou dermatokosmetikou, v jejímž vedení jsou lékaři a odborní konzultanti. Všechny výrobky jsou akreditovány. Nenajdete jí v běžné obchodní síti, pouze u vybraných lékařů, lékáren a kosmetiček. Dotyk medicíny v kosmetické péči SynCare.

Nebojte se, po tolika procedurách vás jen tak ven nepustím, součástí kosmetického ošetření je denní líčení zdarma.

Rozmazlujte se a nechte se hýčkat v kosmetickém studiu Jolli.

Nejbližší slevy

–20 %
osetreni-dermalogica-proskin-60-min

Ošetření Dermalogica® ProSkin 60 min

Na míru připravené ošetření, přesně podle typu a aktuálního…

1200 Kč končí za 13 dní
–10 %
899 Kč končí za 18 dní
depilace

Depilace

Depilace voskem, cukrovou pastou

končí za 18 dní

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Kde nás najdete

Podobné salony v okolí

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde