Studio Jolli

Základní informace

Zvu Vás do kosmetického studia Jolli. Ještě než vezmete za kliku dveří, provedu vás studiem a nabídkou služeb, ať víte do čeho jdete. V současné uspěchané době, kdy na naši pleť působí spousta negativních vlivů – těžké kovy v ovzduší, neustále se zvětšující ozónová díra – kosmické záření, klimatizace v kancelářích atd. je velmi důležitá správná péče o pleť obličeje a těla.

Kontakty

Ulice Náměstí Komenského 454
Město Dobříš
Telefon +420 777 667 588
E-mail info@jolli.cz
Web www.jolli.cz

Otevírací hodiny

pondělí zavřeno
úterý 11:00 - 15:00
středa 9:00 - 17:00
čtvrtek 14:00 - 20:00
pátek zavřeno
sobota zavřeno
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Studio Jolli? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Kosmetika

Kosmetické ošetření probíhá v příjemném a útulném prostředí studia Jolli. Masáže jsou podbarveny relaxační hudbou.

Kosmetická masáž obličeje, dekoltu a krční páteře nabízí uvolnění a ve většině případů i spánek. Součástí je vždy i péče o ruce. Díky této masáži předcházíme tvorbě vrásek, pokud již nějaké jsou, předcházíme jejich prohloubení.

Prokrvením pokožky se jí dostává mnohem více kyslíku a tím nastartujeme proces omlazování a přijímání výživných látek, které za normálních okolností nemají tak blahodárné účinky. Další specialitou, na kterou bych ráda upozornila, je ošetření pleti kyselinou glykolovou. Takzvaný chemický peeling – je to velmi stará, vpravdě historická metoda péče o pleť.

Základy pro tuto metodu položili před více než 5 000 lety Egypťané, dodnes je tato metoda na pomezí klasické medicíny a kosmetiky. Ošetření je vhodné pro všechny věkové kategorie u mladistvých je to zejména po akné, silné pigmentaci – např. poškození slunečním zářením, a v neposlední řadě se tato metoda velmi úspěšně používá u stárnoucí pleti.

Stárnoucí pleť – nejsou pouze vrásky, ale také občasné projevy akné, malé změny pigmentu a mírné zhrubnutí pleti. Při opakovaných kůrách mizí drobné vrásky a nepravidelně rozložené pigmentové útvary se zesvětlují a odstraněním nakupenin zbytků kožních buněk na povrchu pokožky se pleť účinně obnovuje a vyhlazuje.

Doplňkem této metody je enzymový peeling. Vhodný rovněž pro domácí ošetření pleti, zlepšuje hydrataci a elasticitu. OligoBotulotoxin – ucelená originální sada složená ze čtyř na sebe vzájemně navazujících prostředků proti vráskám. Výrobky obsahují jako základní účinnou látku Argireline^®^ – fragment botulotoxinu a Thalasine^®^ – výtažek patentem chráněné mořské řasy.

K aplikaci 30% roztoku oligobotulotoxinu v kosmetickém studiu použiji Inderm, injekční stříkačku ukončenou kanylou a mírným tlakem exponuji do vrásky, bez porušení integrity kůže. Následně překryji maskou s oligoBotulo­toxinem. Pro domácí péči je vhodné používat krém s 13% a sérum s 18% této luxusní složky.

Po 30 – denní aplikaci a docházce 1 krát týdně na profesionální ošetření je dokázán úbytek vrásek o 27%. A to za to stojí. 100% Retinol – je jednou z forem vitamínu A. Retinol je velmi účinný jako látka proti stárnutí pleti v důsledku věku nebo nadměrné expozici slunečního záření, zmenšuje hloubku vrásek, působí jako prevence a zlepšuje hydrataci pokožky.

Použití v salónu je podobné jako u předcházejícího ošetření. Dále nabízím nadstandardní kosmetické ošetření značkovou německou kosmetikou. Ve studiu si můžete vybrat ze široké škály ošetření, přehled a ceník všech nabízených služeb naleznete vždy na pultě kosmetického studia.

Pracuji s českou lékařskou dermatokosmetikou, v jejímž vedení jsou lékaři a odborní konzultanti. Všechny výrobky jsou akreditovány. Nenajdete jí v běžné obchodní síti, pouze u vybraných lékařů, lékáren a kosmetiček. Dotyk medicíny v kosmetické péči SynCare.

Nebojte se, po tolika procedurách vás jen tak ven nepustím, součástí kosmetického ošetření je denní líčení zdarma.

Rozmazlujte se a nechte se hýčkat v kosmetickém studiu Jolli.

Nejbližší slevy

–23 %

Nová Zen cannabis masáž

Na jaro 2018 jsme si pro vás připravili nejen novou…

1000 Kč končí za 9 dní
–23 %

Nová Zen cannabis masáž

Na jaro 2018 jsme si pro vás připravili nejen novou…

1000 Kč končí za 9 dní
–36 %
mesicni-akce-duben

Hydratace a omlazení za akční cenu

Ošetření kolagenovým plátem

290 Kč končí za 9 dní

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Kde nás najdete

Podobné salony v okolí

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace