Dana Chytilová - Studio LongHair Beauty

Základní informace

Vlasové, kosmetické a vizážistické studio Dana Chytilová - LongHair Beauty v Brně. Náš salon nabízí více služeb na jednom místě spojené s krásou prodlužování a zahušťování vlasů, kadeřnické služby, svatební i společenské účesy, kosmetické služby, radiofrekvenční kosmetické ošetření, prodlužování řas, vizážistické služby, denní i večerní líčení, kompletní přípravu nevěst. Nehtové služby i prodej vlasové a pleťové kosmetiky. Proměnu ženy i poradenství v našich službách.

Kontakty

Ulice Lány 40
Město Brno
Telefon +420 602 717 070
E-mail dana@prodlouzenivlasu.cz
Web www.prodlouzenivlasu.cz

Otevírací hodiny

pondělí 8:00 - 17:00
úterý 8:00 - 17:00
středa 8:00 - 17:00
čtvrtek 8:00 - 17:00
pátek 8:00 - 17:00
sobota zavřeno
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Dana Chytilová - Studio LongHair Beauty? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Jsme vlasové, kosmetické, vizážistické a nehtové studio v Brně. Salon krásy pro všechny ženy. Kadeřnické a kosmetické služby a práce jen s kvalitním materiálem. Nabízíme kosmetické služby a nově ošetření radiofrekvenčním kosmetickým přístrojem. Použití velice účinných sér pro regeneraci pleti a vytváření nového kolagenu v pleti. Připravíme také kompletně nevěsty i jejich rodinné příslušníky i ve svatební den, na společenské akce i večírky.

Prodlužujeme a zahušťujeme vlasy tepelnou i ultrazvukovou technikou systéme firmy Great Lenghts. Prodloužíme a zahustíme Vám také řasy kvalitním systémem renomovaných firem. Nabízíme také vizážistické služby, líčení i poradenství. Zakoupíte u nás také přípravky na vlasy i pleť.

Budeme se na Vás těšit v našem salonu v Brně.

Nejbližší slevy

440 Kč

Letní pedikúra

Letní pedikúra

440 Kč končí za 13 dní

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Podobné salony v okolí