Studio Táňa - pedikúra, manikúra Dolní Počernice

Základní informace

Zabývám se zejména péčí o nehty a kosmetickými službami. Kladu důraz na kvalitu odvedené práce a spokojenosti klientů. Používám pouze kvalitní materiály, které Vám nezničí nehty, ani jinak nepoškodí zdraví.

Kontakty

Ulice Hrabačovská 448
Město Dolní Počernice
Telefon +420 704 383 505
E-mail info@nehty-pocernice.cz
Web www.nehty-pocernice.cz

Otevírací hodiny

pondělí 0:00 - 1:00
úterý 0:00 - 1:00
středa 0:00 - 1:00
čtvrtek 0:00 - 1:00
pátek 0:00 - 1:00
sobota zavřeno
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Studio Táňa - pedikúra, manikúra Dolní Počernice? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Manikúra, pedikúra a modeláž nehtů – Dolní Počernice, Jahodnice, Hostavice, Běchovice …

Zabývám se zejména péčí o nehty a kosmetickými službami. Kladu důraz na kvalitu odvedené práce a spokojenosti klientů. Používám pouze kvalitní materiály, které Vám nezničí nehty, ani jinak nepoškodí zdraví.

Vstupem ČR do EU se otevřely hranice pro export a import v rámci EU, v současnosti se dá na náš trh dovézt jakýkoliv produkt. Bohužel, některý i s obsahem nebezpečných látek. Dovezené zboží v rámci EU nikdo nekontroluje, a proto se objevily i v nehtovém designu různé laciné značky. Je to zkrátka tak, že se cena stává tím nejdůležitějším faktorem při rozhodování, a výběru značky pro práci nehtařky. A proto je již delší dobu nejpoužívanějším přípravkem v péči o nehty tzv. MMA (metylmetakrylan), což je chemická látka používaná v 70. letech, která je závadná pro zdraví,MMA obsažený v akrylátu (mimochodem je výbušný) se používá ve stavebnictví, lepí se s ním lodě, dlaždice nebo se s ním spojují betonové části. A tak je jasné, co to dokáže napáchat s Vašim zdravím.

Proto se držím pouze přípravků té nejvyšší kvality, a stále se v oblasti nehtové kosmetiky vzdělávám, abych poskytovala profesionální služby, a měla jen spokojené klienty, kteří se ke mně budou rádi vracet.

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.