SunCafe

Základní informace

Nabídka služeb solária.

Kontakty

Ulice Špitálská 183/2
Město Hradec Králové
Telefon +420 608 041 261
E-mail info@suncafe.eu
Web www.suncafe.eu

Otevírací hodiny

pondělí 9:00 - 21:00
úterý 9:00 - 21:00
středa 9:00 - 21:00
čtvrtek 9:00 - 21:00
pátek 9:00 - 21:00
sobota 14:00 - 21:00
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón SunCafe? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Naše solární studio je největším studiem tohoto druhu v celém Hradci Králové a pyšní se čtyřmi vysoce výkonnými solárními stroji značky Ergoline.

Naleznete nás v samotném srdci Hradce Králové – na starém městě v těsné blízkosti Velkého náměstí v objektu Boromeum residence ve Špitálské ulici.

Naším krédem je především spokojený zákazník a proto se snažíme všemi silami poskytnout ty nejkvalitnější služby a to nejen z hlediska opalování a relaxace, ale také v naší pohodové kavárně, která je nedílnou součástí celého studia již od samého počátku provozu.

Bok po boku s kvalitou našich strojů Ergoline jde také kvalitní solární kosmetika od předních světových výrobců, kterou si můžete zakoupit v našem baru, popř. objednat emailem nebo telefonicky. Jedná se především o značky Australian Gold, California Tan a Power Tan. Jsme si jisti, že kvalitu opalování u nás jistě ocení i ten nejnáročnější návštěvník.

Po celý rok jsou pro Vás připravovány akce, které jistě zpříjemní a hlavně zlevní pravidelné návštěvy. Mimo tyto akce jsou pro naše pravidelné návštěvníky k dispozici zvýhodněné permanentky (permice), VIP karty, víkendové slevy a mnohé další.

V neposlední řadě musíme zmínit naši příjemnou a kvalifikovanou obsluhu, která Vám ráda poradí při rozhodování a upozorní Vás na případná rizika, popř. Vás seznámí s provozním řádem a ovládáním jednotlivých solárních strojů.

Jak již bylo řečeno, součástí našeho studia je i příjemná kavárna, která skýtá pohodovou atmosféru a klidné prostředí. V kavárně si jistě přijde na své každý – nabízíme široký sortiment nealko i alkoholických nápojů, kvalitní kávu Illy, točené pivo Budvar, k zakousnutí Marlenku a další.

Také u nás můžete využít vysokorychlostní bezdrátový internet, se kterým můžete ovládat svoji kancelář přímo z naší kavárny A pokud nemáte svůj notebook, nevadí – dáme Vám k dispozici náš počítač.

Pokud Vás alespoň trošku zaujal tento úvod, vrhněte se směle do dalšího listování našim webem – naleznete zde informací víc než dost. A nebo nás raději navštivte osobně a přesvědčte se na vlastní oči, že kvalita a pohodlí, které nabízíme, nejsou jen planými slovy…

Nejbližší slevy

–50 %
500 Kč končí za 5 dní
–33 %

Kosmetika Matis Paris

Kosmetika Matis Paris

600 Kč končí za 5 dní

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Kde nás najdete

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace