Svetlana Raykhman

Základní informace

Posílení a prodloužení nehtů Bio Sculpture Gel – to je příjemná a bezpečná procedura pro Vás a Vaše nehty! Manikúra, pedikúra, prodlužování řas.

Kontakty

Ulice Milady Horákové 66/103
Město Praha
Telefon +420 774 146 634
E-mail reichsw888@email.cz
Web www.pragueswan.cz

Otevírací hodiny

pondělí 9:00 - 20:00
úterý 9:00 - 20:00
středa 9:00 - 20:00
čtvrtek 9:00 - 20:00
pátek 9:00 - 20:00
sobota 9:00 - 20:00
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Svetlana Raykhman? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Bio Sculpture Gel — to je nový systém pro prodlužování a zpevnění nehtů biogelem, Vaše nehty budou nejen krásné, ale také zdravé! Hlavním rozdílem Bio Sculpture Gel od gelů jiných výrobců, je jeho složení. Unikátní složení Bio Sculpture Gel se maximálně podobá přírodnímu nehtovému lůžku a obsahuje 58% proteinů, který vyživuje a posiluje nehtové lůžko.

Hlavní složkou je pryskyřice z jihoafrického tisového stromu, která dovoluje vytvořit pevné a pružné pokrytí. Gel je pružnější a elastičtější než nehet. Vzhledem k tomu, že výrobek neobsahuje plasticidy, tato permanentní pružnost nezmizí, v průběhu času se nekazí a je stálá. Je důležité si uvědomit následující nesporné výhody: Bio Sculpture Gel neobsahuje MMA (methyl-meta-akryláty), EMA (ethyl-meta-akryláty), plasticidy, akrylové kyseliny.

Vzhledem k tomu, že Bio Sculpture Gel má lepší adhezi (přilnavost gelu k nehtovému lůžku), nevyžaduje žádné další broušení nehtového lůžka, primer a fixátory. Při posílení nebo prodloužení nehtů pomocí Bio Sculpture Gel Vaše nehtové lůžko zvláčňují a vyživují pomocí Executive base. Executive base posiluje nehtové lůžko, zachovává přirozenou vlhkost a poskytuje ochranné pokrytí pod gel.

Při polymerizaci v UV lampě se Bio Sculpture Gel nezahřívá tolik jako klasické gely, čímž nezpůsobuje nepříjemné a bolestivé pocity přírodním nehtům v průběhu procedury. Odstranění z nehtů Bio Sculpture Gel se provádí pomocí změkčení speciální tekutinou, bez poškození přírodního nehtového lůžka.

Nejbližší slevy

končí za 24 dní

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Fotogalerie

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde