Vizážistka Lucie Průžková

Základní informace

Vizážistka Lucie Průžková je mistryní Čr v make-upu. Nabízí fotomake-up, svatební líčení, večerní líčení, proměny, poradenství a vlasový styling.

Kontakty

Ulice Vánková 20
Město Praha
Telefon +420 733 108 618
E-mail lucie@makeup-liceni.cz
Web makeup-liceni.cz

Otevírací hodiny

pondělí 9:00 - 21:00
úterý 9:00 - 21:00
středa 9:00 - 21:00
čtvrtek 9:00 - 21:00
pátek 9:00 - 21:00
sobota 9:00 - 21:00
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Vizážistka Lucie Průžková? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Fotomake-up – jedná se o specifický make-up dle přání klienta, nejčastěji u fototestů, beauty a fashion focení. Kvalitní make-up ušetří fotografovi několik hodin následné postprodukce. Délka líčení se odvíjí od složitosti.

Denní make-up – přirozené a jemné líčení, které je určeno na běžné nošení. Správný denní make-up potlačuje nedostatky a zvýrazňuje klady – výsledkem líčení je pleť, která vypadá zdravě.

Večerní líčení- výraznější make-up vhodný na společnou příležitost jako je maturitní ples nebo firemní večírek. Použití kvalitní dekorativní kosmetiky a nalepovacích řas podle přání klientky.

Svatební líčení – voděodolný a zároveň přirozený make-up, který vydrží celý náročný svatební den. Působí přirozeně mezi hosty, kteří nehledají stopy líčidel, a zároveň je dostatečně výrazný na fotografii a kameru.

Vlasový styling – úprava vlasů na focení, svatební nebo plesový účes.

Poradenství – individuální nebo skupinové lekce líčení na kterých vás naučím jak si vytvořit líčení které je pro vás nejvhodnější. Dozvíte se spoustu rad, které jsou ověřené praxí a ušetří váš čas

Makeup pro firmy – pro vaše firemní focení, akce nebo školení zaměstnanců nabízíme kompletní služby vizážistky a stylistky. Pracovala jsem pro firmy: PRE, Českomoravská stavební spořitelna, Neckermann

Líčení přehlídek a hostesek – profesionální make-up a hair styling dle vašeho zadání pro modelky, herce a moderátory. Mohu zajistit i větší tým (vizážistky, kadeřnice, fotograf).

Nejbližší slevy

–30 %

Lash lifting a laminace obočí v jednom termínu

Balíček kompletní péče za ještě výhodnější cenu

1500 Kč končí za 14 dní
–20 %
letni-akce-na-tetovanou-mezirasovou-linku

Letní akce na tetovanou meziřasovou linku

Letní akce na tetovanou maziřasovou linku v termínu…

1750 Kč končí za 25 dní

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Fotogalerie