Dárkový poukaz za vánoční cenu

končí před 5 měsíci (18.11.2018 - 21.12.2018) salon D' DESIGN cosmetic studio

Platnost akce již vypršela.

darkovy-poukaz-za-vanocni-cenu-6

Původní cena 800 Kč

Sleva 38 %

Současná cena 500 Kč

Parafin Therapy (5 ošetření)

Každá žena tuhle větu dobře zná: „stáří ženy se pozná podle rukou“ … a přitom se na péči o ruce tak často zapomíná.

Parafínové zábaly představují proceduru, která kombinuje zdravotní i estetické účinky. Využívá se při nich pomalého vstřebávání tepla a účinných minerálů. Parafín se aplikuje při teplotě 52 – 62 °C.

Co vás čeká ?

Ponoříte ruce do nádoby s předehřátým voskem. Po několika vteřinách je vyjmete. Na vzniklou parafínovou krustu vám navlékneme igelitovou vrstvu a poté ještě termo-návlek. Na konci procedury vám opatrně celou krustu z rukou sloupneme. Výsledek bude velmi zřejmý, uvidíte sami.

Co při tom cítíte?

Při ponoření ruky či nohy do nádoby s rozehřátým voskem vás to bude trošku pálit. Opravdu se to dá vydržet, navíc to trvá jen několik sekund. Ten pocit je vlastně téměř totožný, jako když ponoříte zmrzlou ruku do horké vany.

Jak dlouho to bude trvat?

Většinou se parafínové zábaly nechávají působit po dobu cca 30 minut. Probíhá-li však jejich aplikace v rámci jiných procedur, může trvat i déle.

PLATNOST POUKAZU JE DO 24.6.2019

Při elektronické objednávce uvádějte prosím číslo poukazu: 006.2018

Kde slevu uplatnit?

D' DESIGN cosmetic studio
Selská 38/80, Brno

Telefon: +420 774 020 929
E-mail: info@designcosmetic.cz
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde