Detoxikační balíček

končí před rokem (29.1.2018 - 29.3.2018) salon Studio Anahita

Platnost akce již vypršela.

detoxikacni-balicek-2

Původní cena 1699 Kč

Sleva 12 %

Současná cena 1499 Kč

Kosmetické ošetření DETOX + Medová detoxikační masáž

Milé dámy, luxusní detoxikační procedůry čekají na Vás!

Zážitek Detoxikační balíček obsahuje:

  • Kosmetické ošetření DETOX + medová detoxikační masáž

Řešením problému s hromaděním bunečných zbytků je včasná detoxikace buněk, která prodlouží jejich vitalitu. Nejvhodnější je však včasná prevence vhodná pro všechny typy pleti.

Kosmetické ošetření Skin Detox vyživují pokožku, podporují přirozený metabolismus a odbourávání toxinů, stimuluje buněčné detoxikační systémy a dává každé kožní buňce čerstvý životní impuls.

Medová masáž pro Vás

Jedná se o velice účinnou detoxikační a kosmetickou metodu, po které bude Vaše tělo příjemně pročištěné a pokožka sametově hedvábná a medově voňavá. Skutečné pohlazení pro tělo i duši. Medová detoxikační masáž celý organismus silně oživuje a je velice léčivá. Díky výživným látkám obsaženým v medu a technice masážních pohybů dochází k vyplavování toxinů – škodlivých látek, které se za dlouhou dobu nahromadily v těle klienta a trvale oslabují jeho imunitu.

Dopřejte si příjemnou medovou masáž a DETOX kosmetické ošetření!

Kde slevu uplatnit?

Studio Anahita
Korunní 43, Praha

Telefon: +420 730 519 005
E-mail: info@studioanahita.cz
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde