Kryolipolýza Kryolipo 3 vouchery

končí za měsíc (1.2.2018 - 1.4.2018) salon Studio Oxygen

kryolipolyza-kryolipo

Původní cena 6600 Kč

Sleva 32 %

Současná cena 4500 Kč

Kryolipolýza v Chotěboři

Kryolipolýza je efektivní metoda neinvazivní bezbolestné liposukce metodou zmražení tukových buněk.

Kryolipolýza je vhodná zejména pro redukci tukových polštářů v oblasti kritických partií břicha, boků, hýždí, stehen a paží.

První výsledky kryolipolýzy se dostaví již po 4 týdnech, optimální výsledek se projeví po 2–3 měsících. Výsledek je trvalý.

Kryolipolýza obecně Kryolipolýza je velice často označována jako bezbolestná liposukce. V současné době je kryolipolýza jednou z nejefektivnějších neinvazivních metod na trhu na odstranění a redukci tukových buněk a formování postavy. Ve srovnání s klasickou liposukcí kryolipolýza nebolí a dané výsledky jsou s klasickou liposukcí srovnatelné.

Kryolipolýza Kryolipolýza – výhody: Samotný zákrok trvá přibližně 60 – 90 minut. Kryolipolýza nezpůsobuje žádné modřiny, otoky a nerovnosti kůže a tudíž není potřeba žádná doba na rekonvalescenci. Při formování postavy není potřeba držet žádné diety ani vyvýjet pohybové aktivity. Kryolipolýza nemá téměř žádná zdravotní omezení a je velice bezpečná a pohodláná. Klinické studie dokazují, že kryolipolýza nezvyšuje hladinu cholesterolu nebo triglyceridů v krvi. Již po první proceduře zaručuje kryolipolýza snížení množství podkožního tuku minimálně o 25% a efekt dále vzrůstá v průběhu dalších týdnů a měsíců. Proces řízeného odumírání tukových buněk je postupný – kryolipolýza je tudíž bezpečná a trvalá!

Kde slevu uplatnit?

Studio Oxygen
Na Chmelnici 609, Chotěboř

Telefon: +420 734 743 978
E-mail: Pesakova.leona@seznam.cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace