Kurzy líčení Vrchlabí

končí před 3 měsíci (20.11.2019 - 15.1.2020) salon Terezie Make-up & Hairstyle

Platnost akce již vypršela.

Nově nabízím individuální a skupinové kurzy líčení ve Vrchlabí.

Líčíte se stále stejně a chtěla byste změnu? Zajímá vás, jak docílit profesionálního looku v několika krocích?

Přihlaste se na kurz, který nově pořádám ve Vrchlabí:

  • Předám vám osvědčené postupy a vychytávky profesionálů a pomohu vám osvojit si nové techniky líčení. Naučíte se vytvořit kompletní makeup na každý den v několika základních krocích.
  • Kurzy jsou navrženy tak, aby z nich každá žena odcházela s balíčkem dovedností a informací, které využije při každodenní péči o svoji pleť a krásu. Mým cílem je naučit vás vidět svoji přirozenou krásu a přednosti a podtrhnout je pomocí vhodného líčení. Na základním kurzu se přesvědčíte o tom, že i vy dokážete pomocí několika tahů štětcem vyzdvihnout svoji krásu a cítit se tak ještě lépe.
  • Během kurzu společně projdeme všechny oblasti základů líčení, abyste odcházela se znalostí a dovednostmi pro vytvoření jednoduchého líčení pro každý den. Vybavení je k dispozici na kurzu, s sebou tedy nepotřebujete nic, pouze zápisník, chuť naučit se nové dovednosti a dopřát si radost v podobě 3 hodin věnovaných jen sobě.

Kde slevu uplatnit?

Terezie Make-up & Hairstyle
Hradec Králové Vrchlabí, Hradec Králové

Telefon: +420736679062
E-mail: tericana@gmail.com
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde