Neomezený voucher IPL - trvalá epilace s IPL EFB Anthelia

končí před 6 měsíci (30.8.2018 - 30.10.2018) salon Studio Oxygen

Platnost akce již vypršela.

Původní cena 155000 Kč

Sleva 61 %

Současná cena 59990 Kč

Trvalá elipace neomezeně - neomezený počet patrií, neomezený počet ošetření.

Studio Oxygen Chotěboř

Používáme přístroj ANTHELIA od francouzské společnosti Eurofeedback, která je držitelem 15 světových patentů a jesvětovou jedinečnou firmou v oblasti depilace.

trvalá epilace tmavých, světlých i šedivých chloupkůodstranění žilek na obličeji i těle odstranění pigmentacíomlazení pleti – fotorejuvenacejizvy strie,akné

Záblesk světla o velké intenzitě proniká kůží a přednostně se zachytává v pigmentu kůže a cibulkách chloupků. Účinkem tzv. selektivní fototermolýzy dojde k přehřátí tkáně obsahující pigment a zničení vlasového folikulu nebo odstranění nežádoucí pigmentace. Díky možnosti optimálního nastavení parametrů záblesku nedochází k popálení kůže. V průběhu několik sezení lze dosáhnout trvalého odstranění kosmetické vady nebo chloupku.

FOTOEPILACE - trvalá redukce nežádoucích chloupků.Přístrojem Athelia dokážeme odstranit všechny typy chloupků, světlé i šedivé, světový patent. Při ošetření se využívá účinek krátkodobého intenzivního tepelného šoku.Světelný paprsek zachytí melanin (barvivo v chloupcích) a po chloupku se přenese do vlasového folikulu, který tímto způsobem atrofuje. Vzhledem k tomu, že růst chloupku prochází několika stádii, je nutné fotoepilace opakovat 3krát až 6krát po měsíčním intervalu.

FOTOREJUVENACE - omlazení pleti, neboli žehlička na tvář, krk i dekolt. Při ošetření dochází k okamžitému smrštění makromolekuly kolagenu v hlubší struktuře kůže v důsledku toho se kolagenní vlákna napnou a následně se začnou vytvářet nový kvalitnější kolagen a elastin. Kůže se zpevní, vrásky se vyhladí o 40–60%. Touto metodou se dále odstraní či zesvětlí pigmentace, stařecké skvrny a jemné červené žilky, stáhnou se póry asi o 60%. Konečný výsledek vidíme cca po 21 dnech. Celkově pleť omládne a tento stav vydrží minimálně 2roky. Terapie se skládá ze 3 až 8 ošetření (v závislosti na věku a stavu pokožky) jednou za měsíc. Doporučujeme pro ženy i muže po 30roku, při předčasných vráskách je možné i dříve.

ODSTRANĚNÍ PIGMENTOVÝCH SKVRN - vysoká účinnost se dosahuje zvláště u tmavých skvrn. Výborné výsledky již po prvním ošetření. Ihned po ošetření může pigmentová skvrna výrazně ztmavnout. Na ošetřovaném místě se vytvoří jemné stroupky, vypadají jako zvýrazněná pigmentace a samy se během 1–2 týdnů postupně sloupnou. Stroupky neodstraňovat!!! Mohlo by dojít k slabé jizvičce, která by se časem znormalizovala. Tento typ ošetření se neprovádí v letním období. Nikdy nesmí být ošetřována mateřská znaménka. Obvykle se provádí 2 – 4 ošetření. Nejdříve po 4 týdnech.

AKNÉ - při ošetření dojde k tepelnému zničení bakterií akné a silně se podpoří hojení. Po této kúře se pleť vyhladí a zjemní se i jizvičky, které akné doprovázely. Výsledky jsou viditelné hned po prvním ošetření, ale pro trvalejší efekt je potřeba terapii opakovat, je doporučeno 1krát týdně po dobu 4– 6 týdnů. Tímto ošetřením se ale neodstraní příčina akné, ale pouze následek. Je proto nutné o pleť i nadále odborně pečovat.

JIZVY A STRIE - při ošetření dochází k hloubkové regeneraci pokožky. Nelze zaručit úplné zmizení jizvy, ale lze dosáhnout velmi uspokojivých výsledků. jak u mladých, tak u starých jizev a strií. Ošetření se provádí jednou za měsíc. Počet ošetření 3 – 5, nejdříve po 4 týdnech. Při ošetření dochází k regeneraci pleti zevnitř na povrch, vytváří se nová kolagenová vlákna a zpevnění kůže. Všechny typy jizev reagují dobře na tento typ ošetření.

ODSTRANĚNÍ ROZŠÍŘENÝCH ŽILEK - v žilkách vlivem tepla dojde ke smrštění kolagenových vláken v cévní stěně, žilka odumírá a během 7 – 10 dnů se vstřebá. Počet ošetření závisí na velikosti plochy a hustoty žilek. Ošetření se provádí jednou za 4 týdny. Celkem cca 2 –4 ošetření. Počet ošetření závisí na velikosti plochy a hustoty žilek, ošetření každé 4 týdny. Může nastat jemné zčervenání, otok ojediněle puchýřek. Žilka ze začátku může vypadat plasticky, nebo ztmavnout, po obvodu zčervenat. Během 24 – 48 hod. jemně ztmavne, Někdy může vzniknout stroupek, který se během 2 – 3 dní odloupne. Stroupek neodstraňovat!!! Po prvním ošetření není výsledek výrazný, po druhém a dalším je výsledek hodně znatelný.

Ošetření provádí odborně vyškolený personál. Oči klienta jsou chráněny ochrannými brýlemi. Na ošetřované místo je nanesen speciální gel, který je nutný k přenosu světla a k ochlazování ošetřované oblasti. Optický aplikátor se přitlačí na ošetřované místo a vystřelí světelný záblesk. V té chvíli klient pocítí mírné štípnutí, teplo. Po ošetření se dostaví pocit mírného pálení.

PO OŠETŘENÍ mohou nastat reakce kůže: lehké zčervenání, jemný otok pórů, skvrnky, pocit lehkého pálení, jako po spálení od sluníčka – tento pocit přetrvává 2 – 24 hod. výjimečně až 72 hod. U hyperpigmentace jemné stroupky. Mohou vzniknout změny pigmentace – při vzniku puchýřků a stroupků a špatným zacházením s nimi. Všechny komplikace jsou přechodné, sami vymizí během 3 – 12 měsíců.

Chraňte ošetřená místa alespoň dva týdny po výkonu před opalováním a soláriem, v létě používejte alespoň krém s 50 faktor1 týden se nekoupejte v horké lázni, nenavštěvujte saunu, po koupeli netřete kůži, ošetřená místa neškrábejte! Nepoužívejte peeling, lufu. Pokožka je citlivá a je riziko průniku bakterií. Na ošetřená místa můžete použít kosmetiku po ošetření IPL, zklidní pokožku a zabrání, nebo alespoň zmírní reakce na kůži. Podrážděné místa můžete chladit – dojde ke zklidnění.

Chloupky na ošetřeném místě vypadají až po několika dnech, když už zničený prostor vlasových pochev, které se nacházejí asi 1 až 5 milimetrů pod kůží, nenabízí oporu. Na ošetřeném místě nicméně dorůstají další chloupky, které se nacházejí nejprve v telogenní klidové fázi (třetí fázi růstového cyklu chlupu těsně před vypadnutím) a teprve poté postupně přecházejí do anagenní růstové fáze.

Odstraňování nežádoucího ochlupení přístrojem Anthelia® je v zásadě šetrné a v žádném případě nebrání v bezproblémovém výkonu pracovních činností i činností ve volném čase. Omezení by ale mělo asi po dobu tří týdnů před každým ošetřením a po něm platit pro návštěvy solárií, případně pro opalování na slunci. Dalším zatížením kůže UV zářením a hnědnutím se zvyšuje riziko vedlejších účinků (spálení na slunci, pigmentové změny). V případě ošetření větších částí těla je třeba se opalování a návštěv solária zcela vyvarovat, menší části lze velmi dobře chránit opalovacím krémem s odpovídajícím vysokým faktorem (přes 30, raději 50).

Po dobře provedeném ošetření přístrojem Anthelia® by se mělo odstranit 95% chloupků. Ošetřením tímto přístrojem jsou chloupky proto opravdu trvale odstraněny, protože byly zničeny kmenové buňky kořínků, z nichž už nemohou vyrůstat žádné chloupky.

Eurofeedback, francouzský výrobce systému pulzního světla, má v oblasti fotoepilace v Evropě a na celém světě dlouholeté zkušenosti, a v oblasti IPL je světovou špičkou. Mimo jiné je držitelem 15 celosvětových patentů v oblasti IPL. Úzká spolupráce s předními centry a důkladná školení uživatelů zaručují kompetentní poradenství a dlouhodobé úspěšné výsledky.

Naše studio jako jediné Vám nabízí kompletní neomezený voucher na trvalou epilaci celého těla pro jednu osobu v neomezeným opakování a počtu partií. Jednotná cena pro ženy a muže.

Zakoupením neomezeného voucheru získáte bezkonkurenční cenu na trhu za ošetření.

Cena voucheru je 69.990,–Kč za celé tělo v neomezeným počtu ošetření a všech partiích těla. Zkrátka dokud nebudete spokojení s odstaněním ochlupení.

Veškeré informace Vám rádi poskytneme na čísle +420 734 743 978.

Kde slevu uplatnit?

Studio Oxygen
Na Chmelnici 609, Chotěboř

Telefon: +420 734 743 978
E-mail: studiooxygen@seznam.cz
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde