Rekvalifikace Kosmetička Hradec Králové

končí před 5 měsíci (3.5.2020 - 30.6.2020) salon Kosmetický institut s.r.o.

Platnost akce již vypršela.

Současná cena 15900 Kč

Rekvalifikace Kosmetička Hradec Králové

Akreditovaný kurz MŠMT zakončený profesní zkouškou. Frekventantky tak po složení zkoušky již nepotřebují pro výkon své práce garanta, ale získají potřebné živnostenské oprávnění.

Rozsah studia je stanoven MŠMT (Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy) a osnovy se řídí hodnotícím standardem Národní soustavy kvalifikací. Kurzy jsou vedeny v malých skupinách (max 8 lidí), aby se lektorka mohla dostatečně věnovat každé z Vás. Výuka probíhá v novém kosmetickém středisku v Hradci Králové, kde je vše stále připraveno pro Vaše pohodlí a především pro kvalitní praxi. V průběhu kurzu budete mít možnost vyzkoušet několik kosmetických značek, což Vám později umožní snažší výběr kosmetiky do Vaši soukromou praxi. Též máme připravené startovací balíčky, podporu a poradenství po ukončení kurzu. Kurzy vede lektorka, která je autorizovanou osobou Ministerstva zdravotnictví a má 25 let praxe v oboru. Kromě vyučování v kurzech se stále intenzivně věnuje i praktické činnosti v oboru.

Kde slevu uplatnit?

Kosmetický institut s.r.o.
Mrštíkova 1122, Hradec Králové

Telefon: +420 724 660 074
E-mail: kosmeticky.institut@seznam.cz
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde