Vacupress - odstranění celulitidy

končí před 6 měsíci (30.8.2018 - 30.10.2018) salon Studio Oxygen

Platnost akce již vypršela.

Původní cena 800 Kč

Sleva 44 %

Současná cena 450 Kč

Odstranění celulitidy

Novinka ve studiu v oblasti odstranění celulitidy! Ryze Český přístroj Vacupress NIODE VAC III

Ošetření těla přístrojem Niode VAC III

Vacupress je speciální kůra, která napomáhá při hubnutí. Je určena všem, kteří chtějí vylepšit stav své pokožky a celkově vyčistit organismus. Napomáhá odstranění celulitidy a aktivuje lymfatický systém, zpevňuje a zeštíhluje problematické tělesné partie (bříško, hyždě, stehna…)

Nejdůležitější vlivy na pokožku :

 • UVOLŇUJE TUKOVÉ BUŇKY (lipidy), tak, aby mezi nimi mohla proudit lymfatická tekutina a zároveň zvyšuje přirozenou mikrocirkulaci krve v kůži. Primárně jde o zvýšení lokálního metabolismu, což je základním předpokladem pro zeštíhlení problémových partií. Ošetřením dochází k zvětšování mezibuněčných prostor ze kterých jsou odplavovány odpadní látky, zbytky po látkové výměně tzv. metabolity. Oddělení tukových buněk ze shluků celulitidy se výrazně redukuje efekt pomerančové kůže. Při pravidelném ošetření je vždy pokožka PEVNÁ, PRUŽNÁ A HLADKÁ.
 • PŘÍSTROJ PŮSOBÍ NA FIBROBLASTY – buňky které vytvářejí kolagenová vlákna, jež tvoří základní vazivovou tkáň v těle. Tímto způsobem dochází k utažení pokožky a to bez ohledu na způsob života a stravovacích návyků klientky.

Průběh ošetření

před samotnou procedurou je nutné odblokovat mízní uzliny, aby se zprůchodily lymfatické cesty. Každá procedura trvá 45 min a mezi jednotlivými procedurami by neměla být pauza kratší jeden den a delší šest dnů. První tři procedury jsou spíše detoxikační, aby došlo k vyloučení nahromaděných balastních látek usazených v ošetřovaných partií. Zpočátku se může objevit i únava, bolesti hlavy, změna barvy i zápachu moči. Asi po čtvrtém ošetření se začnou projevovat změny na pokožce. Ta začne být znatelně pevná, pružná a hladká. Celá procedura je podpořena hřejivou kosmetikou, která napomáhá aktivovat proces redukce.

Po ošetření vacupressem doporučujeme přístrojovou lymfodrenáž.

Podmínky garance úspěchu :

 1. dodržování pitného režimu
 2. klient v této době nepodstupuje hormonální léčbu
 3. příjem energie po dobu kůry bude menší než výdej

Nabídky procedur:

 1. DETOXIKACE ORGANISMU (5 procedur)
 2. ANTICELULITIDNÍ KŮRA (10 procedur)
 3. BODYFORMING (15 procedur)

Kontraindikace :

 • Užíván léků na ředění krve
 • Užívání léků, které ovlivňují činnost štítné žlázy
 • Těhotenství
 • Křečové žíly – varixy, záněty žil
 • Vysoký a nebo kolísavý tlak
 • Onkologická léčba, Angina Pectoris
 • Choroba srdce, ledvin, jater, otok plic
 • Kožní a infekční onemocnění

Pokud se rozhodujete i snížit váhu, redukovat své problematické partie můžete využít i naše ostatní redukční procedury jako je Kryolipolýza, laserová lipolýza. Délka procedury 45 minut

Zaváděcí cena 450,–Kč

Běžná cena 800,–Kč

Kde slevu uplatnit?

Studio Oxygen
Na Chmelnici 609, Chotěboř

Telefon: +420 734 743 978
E-mail: studiooxygen@seznam.cz
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde