Často kladené dotazy

Vlastním salón krásy. Můžu ho vložit k Vám do katalogu?

Pokud není již zapsán v našem katalogu, pak zcela jistě. Pro přidání salonu se musíte nejdříve přihlásit nebo registrovat. Poté klikněte na odkaz Přidat salón, vložení salónu je zdarma.

Můj salón krásy je ve Vašem katalogu již zapsán. Rád(a) bych změnil(a) některé údaje. Jak mám postupovat?

Abyste mohli salón editovat, potřebujete znát login a heslo. Login (emailová adresa) a heslo jste uvedli při Vaší registraci na Salony-krasy.cz. Pokud si je nepamatujete, prosíme klikněte na Zapomenuté heslo. Následně si pak budete moci změnit jakýkoliv údaj týkající se Vašeho salónu.

Chtěl(a) bych najít salón v našem městě na základě konkrétní služby, např. peeling. Jak mám postupovat?

Na stránce www.salony-krasy.cz zadejte město a do pole „Co hledáte“ zadejte Vámi hledanou službu nebo kategorii salonu.

Chtěla jsem najít salón na základě konkrétní služby, ale tato služba není na seznamu Vašeho formuláře. Můžete ji tam doplnit?

Ano, použijte prosím kontaktujte nás na lucia@salony-krasy.cz a napište nám, co byste potřebovala změnit/přidat a určitě se Vám pokusíme vyhovět.

Zapomněl jsem heslo a nemůžu se přihlásit ke svému účtu. Co mám nyní dělat?

Pokud už u nás máte zavedený účet, použijte formulář Zapomenuté heslo a sledujte instrukce na stránce. Do Vaší emailové schránky Vám doručíme odkaz pro zadání nového hesla. V případě dalších technických problémů kontaktujte prosím našeho webmastera.

Co všechno můžu vyhledávat pomocí fulltextového vyhledávání?

Můžete prohledávat téměř všechny texty na webu, tedy včetně salónů. Stačí vložit např. název ulice, město (např. dlouhá, praha), služby nebo název salónu a fulltextový robot Vám zobrazí všechny relevantní výsledky.

Zobrazí se náš salón na Vašem portálu ihned po vložení?

Ne. Údaje nejprve zkontrolujeme a po jejich ověření budou informace o Vašem salónu zveřejněny na webu, obvykle do 48 hodin.

Chtěla bych zpropagovat svůj salón, upozornit na náš produkt, je to na Vašem portálu možné? Případně jaké jsou podmínky, ceny atd.?

Samozřejmě, že je to možné, dokonce Vám to vřele doporučujeme. V katalogu Salony-krasy.cz je nyní téměř 6.000 specialistů a je snadné se ztratit a pro uživatele tak „zapadnout“. Nabízíme Vám mnoho způsobů zviditelnění Vašeho salónu. Máte zájem o prémiový zápis TOP salón, banner nebo PR článek? Vyberte si ten nejvhodnější způsob pro Vás na stránce reklamy a kontaktujte nás. Nevíte si vybrat? Rádi Vám pomůžeme nebo poradíme!