Akupunktura

Kategorie: Kosmetické salony

Akupunktura je léčebná metoda, která patří do systému tradiční čínské medicíny vedle dalších metod, jako je tělesné cvičení, masáže, respirační terapie, herbální medicína, dietoterapie, sluneční léčba a hydroterapie. Jedná se o nabodávání jehel do akupunkturních bodů na lidském těle, které leží na akupunkturních drahách neboli drahách energie, tzv. meridiánech. Těmi proudí životní energie čchi a jsou spojeny s jednotlivými orgány. Akupunktura se snaží předcházet nerovnováze v toku energie a odstraňovat ji.

Akupunktura je tradiční čínská léčebná metoda, která je v poslední době stále oblíbenější i v České republice. Jedná se o terapii, při které jsou jemnými jehličkami stimulovány specifické body na těle. Tento proces má za cíl harmonizovat tok energie v těle, který je podle čínské medicíny základem zdraví.

Akupunktura může pomoci při různých zdravotních problémech, jako jsou například bolesti zad, migrény, nespavost, trávicí potíže a další. Tento typ terapie se také často používá k relaxaci a zmírnění stresu.

Ošetření akupunkturou začíná rozhovorem s klientem, během kterého se zjišťují jeho aktuální zdravotní potíže. Poté specialistka jemnými jehličkami aplikuje na specifické body na těle, které mají pomoci harmonizovat tok energie. Jedná se o neinvazivní a bezbolestnou metodu, která trvá zpravidla 30–60 minut.

Cena za ošetření se v České republice pohybuje v rozmezí 600 až 1000 korun za jedno ošetření.

Čtěte také:

Slevy v salónech krásy

–30 %

Lash lifting a laminace obočí v jednom termínu

Balíček kompletní péče za ještě výhodnější cenu

Jana Horáčková - RoseGoldLook, Dvořákova 44/14, Brno

1500 Kč končí za 14 dní
–20 %
letni-akce-na-tetovanou-mezirasovou-linku

Letní akce na tetovanou meziřasovou linku

Letní akce na tetovanou maziřasovou linku v termínu…

Salon Dorothea - Klára Matoušková, Náměstí T. G. Masaryka 11/9, Břeclav

1750 Kč končí za 25 dní