Nápověda

Vložení salónu do katalogu Salony-krasy.cz

Pro přidání salonu se musíte nejdříve přihlásit nebo registrovat. Klikněte na odkaz Přidat salón, v horní části webu Salony-krasy.cz. Zobrazí se formulář, který je logicky uspořádán po krocích. Položky označené hvězdičkou jsou povinné, zbytek je volitelný. Po vyplnění všech kroků systém automaticky odešle e-mail potvrzující přidání salónu do katalogu. Každý záznam musí projít schvalovacím řízením (do 48 hodin) a až poté se bude objevovat na webu Salony-krasy.cz. Pozor: Nezapomínejte na adresu, kterou jste vyplnil/a při registraci, budete ji potřebovat pro případné vygenerování nového hesla nebo komunikaci s webmastrem.

Editace salónu

Abyste mohli salón editovat, potřebujete znát login a heslo. Login (emailová adresa) a heslo jste uvedli při Vaší registraci na Salony-krasy.cz. Pokud si je nepamatujete, prosíme klikněte na Zapomenuté heslo Po úspěšném přihlášení na Salóny-krásy.cz uvidíte pod „Administrace pro majitele salónů krásy" odkaz Moje salony a akční nabídky, kde najdete všechny salony regisyrované pod Vaší emailovou adresou. Kliknutím na salón, který chcete pozměnit se dostanete k profilu salónu, kde můžete měnit jednotlivé položky. Po skončení editace všechny změny uložte tlačítkem „Uložit“.

Vložení fotografií k salónu

Pokud chcete k salónu přiložit fotografii, můžete tak učinit v kroku 2 při vkládání salónu na server nebo později při editaci salónu (viz editace salonu výše).

K salónu můžete přiložit maximálně 6 fotografií. Rozlíšení jedné fotografie nesmí překročit 640×480 pixlů a datovou velikost 200 kB, fotografie musí být v barevném prostoru RGB a musí být uloženy ve formátu gif, jpg nebo png.

Vyhledávání

V celém systému máte možnost vyhledávat fulltextově nebo pomocí vyhledávaího formuláře, kde zadáte město a službu nebo kategorii salónů, který hledáte. Také můžete vyhledávat akční nabídky v okolí.