Ohlasy klientů

Co o náš říkají naši klienti?

Michaela Šimáňová, vizážistka

Na zápisu TOP salon nejvíce oceňuji, že je má nabídka opravdu vidět, vše je krásně přehledné. Každý týden mi volá nová klientka!

Ludmila Novotná, kosmetička a vizážistka

Po ty roky co pracuji jako vizážistka a kosmetička jsem měla už dost reklam na zviditelnění a přitažení nových zákazníků. Nikdy to nebylo nic moc. Až teď jsem narazila na www.salony-krasy.cz. Mohu jen doporučit si tam připlatit za zvýhodněné zobrazení TOP salon. Skutečně to funguje. Min. jednou týdně mi volá nová zákaznice se zájmem o ošetření, pedikúru nebo svatební líčení s česáním. Některé dni mám pocit, že bych si měla pořídit telefonistku na zvedání telefonů a objednávání klientů. Chcete-li účinnou reklamu, tak www.salony-krasy.cz 

Ludmila Novotná, kosmetička a vizážistka

Konečně portál, který funguje jak má. Roky jsem se trápila s reklamou, která nefungovala. Po obnovené registraci na Salóny-krásy.cz jsem jako Alenka v říši divů. Každý týden mi díky tomuto portálu volá několik nových zákaznic. To jsem neznala..

Jana Štěpánková, vedoucí oddělení propagace RYOR

Spolupráci hodnotím jako kladnou. Především využíváme newslettery. Kontakt s kosmetickými salony je pro nás velmi důležitý. Bohužel je nám známo, že je stále mnoho odborníků, kteří internetem nebrouzdají a víme, že je nutné dostat informaci s co největším servisem přímo do mailových schránek kosmetických salonů, což nám právě Salony-krásy.cz umožňují. Jistě ráda využiji těchto služeb i nadále.

Zuzana Heralová, Bene Communication, (PR pro Henkel & Schwarzkopf)

Naše agentura spolupracuje s webem Salony-krasy.cz již několik let. Jde zejména o komunikaci novinek portfolia Henkel & Schwarzkopf z oblasti vlasové kosmetiky (řady péče, barev a stylingu), ale i péče o tělo (značky Fa a Vademecum). Díky článkům, které se pravidelně objevují na webu Salony-krásy.cz se informace o nových produktech dostávají bezprostředně ke spotřebitelkám, které tak mohou reagovat a novinku ihned po uvedení na trh vyzkoušet. Spolupráce je pravidelná a naprosto perfektní. Oceňujeme profesionální přístup a záruku, že budou novinky našeho klienta perfektně prezentovány.

Michal Votruba, executive director TAWAN – Thai massage centers

Salony-Krásy.cz jsou pro nás nejlepším specializovaným webem v našem oboru podnikání (thajské masáže, wellness, spa, beauty). Za celý TAWAN děkuji a těším se na další spolupráci."

Markéta Davidovich, Marketing manager Hair Servis

Spolupráci mezi společností Hair Servis a webu Salony-krasy.cz vnímáme jako velmi přínosnou. Velmi oceňujeme flexibilitu a rychlost v jednání. Velmi příjemná spolupráce

Radka Kvaková, kosmetička

Velmi mě potěšil fungující portál Salóny-krásy.cz. Musím za něj velmi poděkovat. Díky němu klienti najdou jednoduše a přesně to, co hledají. Jako kosmetičce mě přinesl spoustu nových, spokojemých zákazníku.

Jste naším klientem? Zajímá nás Váš názor na naši spolupráci! Kontaktujte nás na lucia@salony-krasy.cz