O Salóny-krásy.cz

Portál Salóny-krásy.cz vznikl v roce 2007 a na poli českého internetu je dnes největším a nejnavštěvovanějším českým katalogem profesionálů v oblasti krásy a zdraví, relaxu. Nabízíme prezentaci subjektů poskytujících služby z celé České republiky a to z nasledujících o­borů:

Pro uživatele

Cílem katalogu Salóny-krásy.cz je ulehčovat užívatelům hledání ideálního odborníka z přehledného katalogu dle jejich působení nebo služeb, a také dle hodnocení salónů uživateli. Můžete se poradit v diskuzi, a inspiraci. Salóny-krásy.cz poskytují aktuální a ověřené informace o novinkách, trendech z oblasti zkrášlení a zdravého životního stylu.

Pro salony

Salóny-krásy.cz pomáhají prezentovat služby jednotlivých salónů, rozšiřovat řady klientů bez nutnosti mít webové stránky. Nabízíme různé možnosti, jak přivést zákazníka přímo do Vašeho salónu a zviditelnit se před konkurencí. Potřebujete najít zaměstnance nebo hledáte garanta? Zadejte si bezplatný inzerát.

Pro firmy

Salóny-krásy.cz jsou navštěvované trendovými ženami, které aktivně hledají poslední a nejlepší novinky v oblasti krásy. Lidé ze Salóny-krásy.cz požadují oficiální, ověřené, důvěryhodné informace a rady na dosah ruky. Pro firmy působící v oblasti zdraví a krásy jsme schopni díky cílené návštěvnosti zabezpečit efektivní reklamu a tím zvýšit prodej a počet klientů.

Prezentací na Salóny-krásy.cz osloví atraktivní ženské publikum a podpoří jejich marketingovou strategii.

Zaujala Vás tato myšlenka? Více informací ohledně možností propagace Vaší firmy, Vašeho produktu či Vašeho salónu se dozvíte na stránce reklamy. V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte, rádi Vám pomůžeme.