Pro odborníky - články

Klíč k úspěchu: Jak si zajistit spokojené klienty ve vašem salonu krásy

Spokojení klienti jsou nepostradatelným pilířem každého salonu krásy. Jejich spokojenost nejenže přináší opakující se návštěvy, ale také pozitivní doporučení, která mohou přilákat nové zákazníky. Jak tedy zajistit, aby vaši klienti odcházeli ze salonu s úsměvem na tváři? V tomto článku vám přinášíme několik klíčových tipů, jak si zajistit spokojené klienty a vytvořit si vynikající pověst ve světě krásy.

před 3 měsíci

Udržte si spokojenost klientů: Průvodce pro majitele salonu krásy při jednání s nespokojenými zákazníky

Jednání s nespokojeným klientem je výzvou, kterou majitelé salonů krásy často čelí. Každý salon se může setkat s tímto typem situace, a proto je důležité umět řešit nespokojenost klienta profesionálně a efektivně. V tomto článku vám přinášíme krok za krokem doporučení a rady, jak jednat s nespokojeným klientem a udržet si spokojenost ve vašem salonu.

před 3 měsíci

Výhody sekce inzerce pro salony na Salony-krasy.cz pro kosmetičky a další beauty profesionály

V dnešním digitálním věku je internet stále důležitějším nástrojem pro profesionály v kosmetickém a beauty průmyslu. Salony-krasy.cz nabízí širokou škálu výhodných možností pro kosmetičky, kadeřníky a další beauty profesionály, díky nimž mohou snadno a efektivně propagovat své služby a najít potenciální klienty. Jednou z nejatraktiv­nějších funkcí tohoto webu je sekce inzerce, která nabízí mnoho výhod a příležitostí.

před 3 měsíci

Práce v salonu krásy - co je k tomu potřeba?

Práce v salonu krásy je zábavnou a zároveň užitečnou prací. Pokud milujete pomáhat lidem a chcete jim dát krásný vzhled, je to skvělá práce pro vás. Tato činnost vyžaduje široké spektrum dovedností a znalostí, které byste měli mít, abyste si mohli vybudovat profesionální a úspěšnou kariéru. Práce v salonu krásy zahrnuje širokou škálu činností, včetně manikúry, pedikúry, líčení, mytí vlasů, úpravy vlasů a mnoho dalšího.

před 7 měsíci

Jak napsat kvalitní inzerát na pronájem prostor salonu krásy

Chcete pronajmout prostor pro svůj kosmetický salon? Pak je třeba zajistit, aby váš inzerát na pronájem prostorů zaujal potenciální zájemce. Inzerce salony krásy nabízí komplexní a aktuální nabídku inzerátu pro salony krásy – práce v salonu, pronájem prostor salonu, garant, zaměstnání na ŽL a další sekce. Jak se to dělá?

před 7 měsíci

Jak napsat kvalitní inzerát na zaměstnání v salonu krásy

V dnešní době je stále obtížnější najít kvalitní pracovníky pro salony krásy. Abyste si ujasnili, jaký typ lidí hledáte, je nutné napsat kvalitní inzerát na zaměstnání. Inzerce salony krásy nabízí komplexní a aktuální nabídku inzerátů pro salony krásy – práce v salonu, pronájem prostor salonu, garant, zaměstnání na ŽL a další sekce.

před 7 měsíci

Které světové značky profesionální vlasové kosmetiky jsou v kadeřnických salonech nejpoužívanější?

Světové profesionální značky vlasové kosmetiky jsou v kadeřnických salonech stále populárnější a poskytují majitelům salonů řadu kvalitních produktů, ze kterých si mohou vybrat.

před 8 měsíci

Které světové značky profesionální kosmetiky jsou nejrozšířenější v kosmetických salonech?

Při výběru produktů péče o pleť pro použití v profesionálním kosmetickém salonu je důležité vybrat značky, které jsou v kosmetickém průmyslu důvěryhodné a respektované. Profesionální kosmetické značky by měly nabízet vysoce kvalitní, spolehlivé a bezpečné produkty, kterým klienti mohou důvěřovat, že přinesou požadované výsledky.

před 8 měsíci

Jaké věrnostní programy pro beauty profesionály jsou nejzajímavější? A jak jsou na tom profesionální kosmetické značky?

Věrnostní programy pro kosmetické salony či beauty profesionály jsou důležitým nástrojem, protože jim mohou pomoci udržet klienty a přilákat nové zákazníky. Tyto programy nabízejí zákazníkům odměny a pobídky za jejich věrnost, jako jsou slevy, bezplatné produkty, přístup k exkluzivním službám a událostem a další.

před 8 měsíci

Jak mohou salony krásy těžit z partnerství se Salony-krasy.cz

Partnerství s kosmetickým webem může salonům pomoci zvýšit viditelnost a rozšířit zákaznickou základnu. Spojením se se zákazníky prostřednictvím specializovaných webových stránek mohou salony snadno oslovit nové publikum a propagovat své služby a zároveň poskytovat užitečné tipy a rady.

před 8 měsíci

Jaké jsou nejčastější chyby webstránek salonů krásy?

Webové stránky vašeho salonu by měly splňovat mnoho cílů. Hlavními z nich jsou – zvýšení viditelnosti online, přilákání nových zákazníků, zvýšení počtu rezervací, zvýšení spokojenosti zákazníků poskytováním aktuálních informací o službách, produktech a propagačních akcích, zvýšení loajality klientů, nabídkou odměn, slev a speciálních akcí, zvýšení prodeje služeb a produktů, zlepšení zapojení zákazníků prostřednictvím platforem sociálních médií. získání online recenze a hodnocení, poskytování kontaktních údajů.

před 8 měsíci

Rekvalifikační kurzy pro ženy a jejich rozšíření o doplňkové kurzy

K akreditovaným rekvalifikačním kurzům pro ženy, ale i muže, důležitým pro výkon povolání jako je kosmetička, vizážistka, permanentní make-up, manikérka, pedikérka, holič, kadeřník, tatér, masér či fyzioterapeut při vzdělávání v oblasti kosmetologie a kosmetického průmyslu si můžete udělat i doplňkové kurzy rozšiřující vaši odbornost.

před 9 měsíci

Rekvalifikační kurzy pro ženy - jaké můžete absolvovat a jak vybírat?

Pokud jste se rozhodli vydělávat si jako kosmetička, kadeřnice či masér, bez osvědčení to nepůjde. K získání živnostenského oprávnění potřebujete vyučení v oboru nebo rekvalifikační kurz. Jaké rekvalifikační kurzy můžete absolvovat?

před 9 měsíci

Jak na název kosmetického salonu? Prozradíme pár pravidel, jak pojmenovat váš salon krásy!

Každá žena, (ale i muži) si ráda dopřává uvolňující ošetření v kosmetickém salonu. Když ale se založením salonu krásy teprve začínáte, je důležité udělat si průzkum a být připraven. Názvy kosmetických salonů, které jsou zapamatovatelné, ale mají i vypovídající hodnotu?

před 10 měsíci

Jak začít podnikat jako řasařka? Co musíte jako řasová stylistka splňovat?

Pokud si chcete otevřít kosmetický salon na úpravu a prodlužování řas, poradíme vám jak a kde začít. Není vše tak složité, jak by se mohlo na první pohled zdát.

před 12 měsíci

Další články

Slevy v salónech krásy

Cashback 5%

CashBack

Beauty Mix, Lublaňská 3/63, Praha

končí za 27 dní
–47 %

Laserová epilace cele nohy

Laserová epilace diodovym laserem

Only Beauty, Koněvova 141, Praha

1899 Kč končí za 17 dní
–37 %

Permanentní make-up obočí, pudrové obočí nebo rty

Permanentní make/up pudrové obočí, rty

Salon Dorothea - Klára Matoušková, Náměstí T. G. Masaryka 11/9, Břeclav

2200 Kč končí za měsíc
–26 %

Laserová epilace

Bikiny line +brazilka

Only Beauty, Koněvova 141, Praha

2749 Kč končí za 17 dní

Nejdiskutovanější témata