Účesy a vlasy - články

Biolage představuje novou profesionální péči pro poškozené vlasy

V BIOLAGE, věříme, že krásné vlasy tvoří krásnou planetu. Zavázali jsme se vyvíjet produkty profesionální vlasové péče, které v sobě snoubí to nejlepší z vědy i přírody. Velmi nás těší, že vám v roce 2023 můžeme představit Biolage „v novém“ spolu s novou řadou produktů pro poškozené vlasy – Strength Recovery, která byla uvedena na konci dubna.

před 7 dny

Účinky řady Metal Detox nyní i v ochranném vlasovém krému

L’Oréal Professionnel vyvíjí produkty Metal Detox ve spolupráci s profesionálními kadeřníky a nyní představuje bezoplachový ochranný vlasový krém proti usazování kovových částic, který dramaticky omezuje lámání vlasů a nežádoucí změny barvy. Značka L’Oréal Professionel představuje novinku: bezoplachový vlasový krém pro všechny typy vlasů, který funguje jako kompletní ochrana vlasů proti usazování kovových částic, UV záření i jako termoochrana. Tento zbrusu nový produkt, vyvinutý ve spolupráci s profesionálními kadeřníky, doplňuje nyní už nezbytnou řadu produktů Metal Detox.

před 29 dny

Přepychová vlasová ošetření - které to jsou a kolik za ně zaplatíte?

Rádi pečujete o vlasy a vlasovou pokožku a přemýšlíte, jestli ji dáváte opravdu to nejlepší? Přinášíme vám inspiraci na ošetření vlasoů ze světových prestižních salonů krásy.

před měsícem

Jaky blond balayage pro léto zvolíte? Vanilkový, perlový, platinový nebo beach balayage? Fotogalerie 25+ nápadů vás inspiruje!

Blond balayage může být skvělou volbou pro letní úpravu vlasů. Je to vynikající způsob, jak získat slunečný, přirozený vzhled za poměrně nízkou cenu. Balayage je méně finančně náročný než melír a stejné je to i s péči o balayage. Péči o vlasy barvené si rozebereme i v našem článku.

před 2 měsíci

10 mýtů o balayage, které vám v kadeřnictví neřeknou

Balayage je dnes jednou z nejpopulárnějších technik barvení vlasů, ale stále o ní koluje spousta mýtů. Abychom vám pomohli lépe porozumět této technice, zde je 10 vyvrácených mýtů o balayage.

před 3 měsíci

Nevíte se rozhodnout jestli si v kadeřnictví nechat udělat balayage nebo melír a nevíte rozdíl?

Pokud jde o rozhodování mezi balayage nebo melírem pro vaše vlasy, je důležité pochopit rozdíly. Balayage je technika barvení vlasů volného tvaru, která dodává přirozený, sluncem políbený vzhled. Tento typ barvení se obvykle provádí štětcem nebo hřebenem a je ideální pro ty, kteří chtějí přirozenější vzhled bez námahy. Melír je naproti tomu strukturovanější a má jednotnější vzhled. Melír se obvykle provádí pomocí tenkých fólií a je ideální pro ty, kteří chtějí ostřejší a jasnější vzhled.

před 3 měsíci

Co je trichologie, a jaké potíže s vlasy tricholog řeší?

Trichologie je vědecké studium vlasů a vlasové pokožky a je specializovaným oborem dermatologie. Tricholog je profesionál, který se specializuje na vědu o péči o vlasy a pokožku hlavy, vypadávání vlasů a poruchách vlasů. Trichologové jsou vyškoleni k diagnostice a léčbě různých stavů a ​​onemocnění vlasů a pokožky hlavy.

před 3 měsíci

Zkusíte trvalou na vlasy? Jak se změnila od dob našich babiček?

Trvalá na vlasy je druh chemického ošetření, které trvale změní strukturu vašich vlasů. Toto ošetření lze použít pro přidání textury, vlny, objemu nebo zvlnění vlasů. Trvalá se vytvoří obalením vlasů kolem tyčinek různých velikostí a následným nanesením speciálního roztoku na trvalou. Řešení uvolňuje vazby vlasů a umožňuje je přetvořit do nového stylu.

před 3 měsíci

Jak na péči o prodloužené vlasy?

Prodloužené vlasy jsou vlasy, které byly uměle prodlouženy různými metodami, jako je prodlužování vlasů, vlasové vazby nebo paruky. Používání prodloužených vlasů je oblíbeným způsobem, jak dosáhnout požadované délky, objemu a stylu vlasů. Je však důležité o prodloužené vlasy správně pečovat, aby vypadaly zdravě a krásně. Péče o prodloužené vlasy může být výzvou, ale správnou péčí a údržbou můžete udržet vlasy zdravé a krásné. Zde je několik tipů pro péči o prodloužené vla­sy:

před 4 měsíci

Návyky, které bychom si měli osvojit k dosažení zdravých a krásných vlasů

Zdravé a lesklé vlasy jsou známkou celkové pohody a existuje několik návyků, které si můžete osvojit, abyste si zachovali zdraví svých vlasů. Jaké jsou tipy kadeřníků pro krásné vlasy a které z návyků jsou pro zdravé vlasy nejúčinnější? Jaké rady vám v kadeřnictví neřeknou, ale měli by?

před 4 měsíci

Jak pečovat o vlasy v zimě?

Zimní období je pro vlasy obzvláště náročné. Jsou vystaveny extrémním výkyvům teplot a vlhkosti vzduchu. Suchý a teplý vzduch, který je důsledkem zapnutého topení v domácnosti, kanceláři nebo autě, negativně ovlivňuje úroveň hydratace vlasů, oslabuje jejich strukturu. Přitom v kteroukoli roční dobu chceme mít krásné vlasy. Často se právě v zimě začnou objevovat problémy s vlasy, které se dříve nevyskytovaly. I dobře vyživené a upravené vlasy mohou začít ztrácet svou vitalitu a pružnost. Objevují se roztřepené konečky, jejichž vzniku jsou nejvíce vystaveni lidé se středně dlouhými a dlouhými vlasy. Faktorů, které mají na krásné vlasy negativní vliv, je celá řada. Mezi klíčové viníky bezesporu patří již zmíněné velké amplitudy teplot a vlhkosti vzduchu. Důležitá je také změna oblečení Teplé čepice, roláky, tlusté šály nebo vysoké límce kabátu vystavují vlasy dodatečnému tření a mechanickému poškození.

před 4 měsíci

Jarní trendy v barvách na vlasy pro rok 2023? Budete mít odvahu je vyzkoušet?

První měsíc v novém roce je pomalu za námi, a vy uvažujete nad tím, že byste podstoupila jistou změnou ve svém image? Zkuste si představit svěží jarní barvu vlasů (měděnou, vícebarevnou nebo máslovou blond?), která vás rozzáří a zvýrazní oči. Jaký konkrétní odstín je právě „in“? Podívejte do naši fotogalerie plné inspirací pro barvu vašeho jarního účesu.

před 4 měsíci

KÉRASTASE SYMBIOSE, novinka v péči proti lupům

Revoluční synergický přístup v boji proti lupům poskytuje hloubkovou péči spojenou s luxusním zážitkem a zároveň posílí sebevědomí. Profesionální luxusní vlasová kosmetika Kérastase přichází s novinkou – péči o vlasy s lupy.

před 5 měsíci

Nové geniální vlasové nástroje, které změní váš pohled na vlasy Vytvořeno značkou babyliss, nastylováno vámi

V BaByliss doslova na vlastní vlasy známe, jak náročné je každý den upravovat těžko zkrotitelný účes, jehož úprava stojí čas, energii a notnou dávku trpělivosti. Proto jsme se rozhodli s tím něco udělat a vytvořili jsme novou řadu produktů, která vyřeší dva největší problémy našich vlasů – krepatění a špatnou kondici. Výsledkem dlouhého snažení a objevování nových technologií péče o vlasy je zcela nová řada BaByliss Hydro-Fusion.

před 7 měsíci

Ikonická salonní služba od Kérastase rozvíjí svůj potenciál.

Od svého uvedení na trh v roce 2011 se profesionální salonní služba Fusio-Dose stala žádanou mezi klienty po celém světě. V rukou Kérastase kadeřníků se Fusio-Dose stává dokonalým nástrojem cílené péče, která okamžitě vyřeší jakékoliv obavy klientů. Ti pak ze salonu odcházejí s vědomím, že jejich vlasům byla dopřána mimořádná pozornost. Díky nekonečným možnostem řešení jakéhokoli vlasového problému je Fusio-Dose velmi účinnou posilou každého kadeřníka.

před 9 měsíci

Další články

Slevy v salónech krásy

–17 %

Pedikúra

Pedikúra

Salon Kalina Krasna, Školní 28/68, Havířov

500 Kč končí za měsíc
–20 %
3000 Kč končí za 7 dní
–23 %

Akční balíček imix® ZDARMA + 400 magnetů

imix® ZDARMA + 400 magnetů

imix®, Černokostelecká 452/64, Říčany (Praha-Východ)

9600 Kč končí za 3 dny

OPÁLENÍ V NOVÉ PERSPEKTIVĚ!

Užijte si opálení v nové perspektivě.

Solárium a Kosmetické služby (Salón - Cítím se skvěle), Zenklova 1232/181, Praha

končí za měsíc

Nejdiskutovanější témata