Zuby - články

Bělení zubů – které domácí i ambulantní metody zabírají?

Po krásném a bílém chrupu touží každá žena. Ovšem i když si zuby budete čistit dokonale a pečovat o chrup, jak jen to jde, krásný bílý chrup vám to nezaručí. Naštěstí dnes existují další metody, jak si snadno a rychle pomoci. A navíc některé metody zvládnete i doma sama. Pokud chcete úsměv jako hollywoodská hvězda, tak vyzkoušejte některou z následujících metod. Je to snazší, než jste si myslela.

před 6 lety

Těhotenství a péče o zuby: Úbytku vápníku se nebojte, nepodceňte ale prevenci

Očekávání narození miminka je obdobím, které by si nastávající maminky měly především bez starostí užívat. Zkazky o tom, že těhotenství vždy negativně ovlivní zdraví zubů, mohou klid snadno narušit. Ve skutečnosti ale neplatí „1 těhotenství = 1 zub pryč“. Více než úbytek vápníku mohou nastávající maminky potrápit kazy a záněty vzniklé již před otěhotněním. Se správnou prevencí a zdravým životním stylem se ale není třeba obávat žádných katastrof.

před 8 lety

Jemné zubní pasty Zendium podporují přirozenou obranyschopnost úst a neobsahují pěnicí složku SLS. Chválí si je dospělí i děti!

Podle čeho vybírat zubní pastu? Na co si dát pozor? Pokud udržujeme mikroflóru ústní dutiny v rovnováze pomocí správné preventivní péče a díky zdravému životnímu stylu, dokáží naše ústa bojovat proti negativním vnějším vlivům i potenciálním příčinám vzniku zubního kazu.

před 8 lety

Zendium rozšiřuje své portfolio o ergonomické zubní kartáčky a pastu Gentle Whitening pro přirozeně bílý a krásný úsměv

Zendium uvádí na český trh dvě novinky: pastu Zendium Gentle Whitening, jež chrupu citlivě pomáhá navracet původní přirozenou bělost, a sérii zubních kartáčků vyvinutých ve spolupráci s předními dentálními experty. Stejně jako ostatní zubní pasty Zendium i nová varianta obsahuje enzymy a proteiny, které podporují přirozenou obranyschopnost ústní dutiny. Díky jemnému složení je navíc vhodná pro citlivá ústa a osoby trpící aftami. Vůbec poprvé jsou dostupné také tři typy ergonomických zubních kartáčků Zendium s různými stupni měkkosti štětinek.

před 8 lety

Novinka: Vademecum Non-Stop White / Zubní pasta pro dokonale bílé zuby

Krásně bílé zuby dnes může mít každý. Chce to správnou péči a výběr vhodné zubní pasty. I ta nejlepší bělící zubní pasta však neochrání váš chrup před nežádoucími skvrnami, které na zubech nechávají některé druhy potravin. Zvláště pak káva nebo červené víno. Experti na zubní péči z laboratoří Vademecum nyní přicházejí s řešením v podobě inovované zubní pasty Vademecum Non-Stop White z řady Vademecum Expert. Tato klinicky testovaná zubní pasta zuby bělí, a současně je chrání před vznikem nových skvrn. Dopřejte si zářivější a bělejší úsměv, který vydrží po celý den.

před 9 lety

Zdravé a zářivě bílé zuby nemusí být snem, ale realitou

Po zdravých zubech a krásném úsměvu touží každý z nás. Abychom toho však dosáhli, musíme se svým ústům věnovat a nezanedbávat péči o chrup. Mezi ni patří samozřejmě i pravidelné návštěvy u zubaře. Ani to však často nezabrání zubním kazům a dalším potížím. S obnovením perfektního vzhledu zubů nám pak pomůže estetická stomatologie.

před 9 lety

Bělení zubů je hračka, stačí používat správné pomůcky

Zuby jsou během života člověka vystavovány různým činnostem a potravinám, které ovlivní jejich barvu. Ale nejen káva, čaj, limonády, kouření a jiné mohou za žluté, šedivé a hnědé odstíny zubů – svou roli hraje i věk. Chcete vypadat krásnější a nebát se rozzářeného úsměvu? Investujte do přípravků na bělení zubů, vhodné pro aplikaci i u vás doma.

před 9 lety

Opravdu bílé zuby jsou zdravé. Ušetří vám bolest a peníze

Zubní péči určitě není radno nikterak podceňovat. Myslíte si, že když vás zuby nebolí, nemusíte chodit k zubaři? To rozhodně není pravda! Každý by měl absolvovat minimálně dvakrát do roku preventivní kontrolu. Vždyť pokud by se tak objevil náznak jakéhokoliv problému, čím dříve se začne řešit, tím rozhodně lépe. Bolest sama už signalizuje pokročilý zubní kaz, který prorostl k samotnému nervu a jehož vzniku se dalo předejít včasnou lékařskou prohlídkou.

před 9 lety

Vitaminy pro krásný úsměv a zdravé zuby

Krásně bílé a zdravé zuby jsou naší vizitkou. Abyste se za svůj chrup nemuseli stydět, nestačí si zuby pouze čistit. Zaměřit byste se měli také na přísun vitaminů. Jsou totiž nezbytné nejen pro celkovou imunitu, ale pomáhají i k regeneraci pokožky a dásní.

před 11 lety

Vysoká účinnost a špičková ochrana proti zubnímu kazu

Toužíte po dokonalém úsměvu? K tomu jsou potřeba zářivě bílé zuby a svěží dech. Odborníci z laboratoří Vademecum společnosti Henkel stále zdokonalují výrobky ústní hygieny, které vám cestu k sebevědomému úsměvu usnadní. Nyní představují novinku v podobě zubní pasty Vademecum Pro Medic.

před 12 lety

Jak si vybělit zuby dočista do čista?

Možná si toho nevšimnete na první pohled, ale na druhý určitě. Jde o náš úsměv a náš chrup. Na zubech se bohužel odráží zub času a také náš životní styl velmi zřetelně. Chcete vědět, jak se budete moci pochlubit opět zoubky jako perličky a smát se opět bez obav?

před 14 lety

Nová sekce - Stomatologie

V zájmu rozšíření našich služeb a poskytovaných informací, jsme založili novou sekci salonů krásy – Stomatologie. Již dnes si můžete vybrat z několika stomatologických ordinací ve vašem městě.

před 16 lety

Nejdiskutovanější témata