Aplikace umělých řas

Kategorie: Kosmetické salony

Tyto řasy se dají líčit a nebo se mohou aplikovat přímo barevné – zrzavé, zelené, modré, hnědé, růžové, zlaté, červené.

Aplikace umělých řas je oblíbená kosmetická procedura, která dokáže dodat očím plnější a delší řasy. Tato procedura je ideální pro ženy, které chtějí mít svůj vzhled ještě více zvýrazněný.

Aplikace umělých řas se skládá z několika kroků. Nejprve specialistka pečlivě vybere ty nejvhodnější umělé řasy pro danou klientku. Poté se umělé řasy pomocí speciálního lepidla připevní ke každému přirozenému řasu. Celý proces trvá zhruba 60–90 minut a je naprosto bezbolestný.

Cena za aplikaci umělých řas se v České republice pohybuje v rozmezí 1000 až 2000 korun za jedno ošetření, v závislosti na tom, jak jsou umělé řasy kvalitní.

Efekt aplikace umělých řas je okamžitý a výrazný. Řasy vypadají přirozeně a jsou plné a objemné. Tato procedura je ideální pro speciální příležitosti, jako jsou svatby, plesy nebo večírky.

Aplikace umělých řas může pomoci řešit problémy s řídnoucími nebo krátkými řasami. Existují různé typy umělých řas, které se liší svou délkou, tloušťkou a křivkou. To znamená, že každá klientka si může vybrat řasy, které odpovídají jejím individuálním potřebám a přání.

Kontraindikace pro aplikaci umělých řas zahrnují citlivost na lepidlo, infekce očí nebo řas, časté pocení nebo tření očí, alergickou reakci na některou z komponent lepidla nebo zánět očních víček.

Čtěte také:

Aplikace umělých řas Praha Aplikace umělých řas Brno Aplikace umělých řas Frýdek-Místek Aplikace umělých řas Jihlava Aplikace umělých řas Liberec Aplikace umělých řas Ostrava Aplikace umělých řas Chomutov Aplikace umělých řas Břeclav Aplikace umělých řas Kolín Aplikace umělých řas Pardubice Aplikace umělých řas Karlovy Vary Aplikace umělých řas Olomouc Aplikace umělých řas Hradec Králové Aplikace umělých řas Havířov Aplikace umělých řas Plzeň Aplikace umělých řas Opava Aplikace umělých řas Děčín Aplikace umělých řas Zlín Aplikace umělých řas České Budějovice Aplikace umělých řas Karviná Aplikace umělých řas Kladno Aplikace umělých řas Ústí nad Labem Aplikace umělých řas Most Aplikace umělých řas Teplice

Slevy v salónech krásy

–30 %

Lash lifting a laminace obočí v jednom termínu

Balíček kompletní péče za ještě výhodnější cenu

Jana Horáčková - RoseGoldLook, Dvořákova 44/14, Brno

1500 Kč končí za 17 dní
–20 %
letni-akce-na-tetovanou-mezirasovou-linku

Letní akce na tetovanou meziřasovou linku

Letní akce na tetovanou maziřasovou linku v termínu…

Salon Dorothea - Klára Matoušková, Náměstí T. G. Masaryka 11/9, Břeclav

1750 Kč končí za 28 dní